Rolnik szuka żony 7. Pierwsze łzy i trudne wybory

2020-09-27 22:00 MGa
Rolnik szuka żony 7: odcinek 2 (20.09.2020)
Autor: Facebook/Rolnik szuka żony TVP "Rolnik szuka żony" 7: odcinek 2 (20.09.2020)

Magda, Dawid, Maciek, Józek i Paweł z 7. edycji "Rolnik szuka żony" musieli dokonać dziś trudnego wyboru. Czekało ich wyselekcjonowanie kandydatów i kandydatek. Ostatecznie zdecydowali się wybrać po trzy osoby, które pojadą do ich gospodarstw.

Magda wybiera spośród 9 kandydatów - Adama, Cezarego, Dawida, Emila, Karola, Mateusza, Pawła, Piotra i Remigiusza. Dawid także ma 9 osób do wybory. O serce rolnika walczą: Agnieszka, Julia, Kamila, trzy Katarzyny, Magdalena, Martyna i Patrycja. Tyle samo kandydatek ma Maciek. O jego względy ubiegają się: Ilona, dwie Eweliny, Katarzyna, Magdalena, Martyna, Monika, Paulina i Wioletta. Paweł Bodzianny znany z "Wyspy przetrwania" do programu zaprosił Agnieszkę, dwie Anny, Ewę, Joannę, Martę, Natalię i Sandrę. Z pozoru najłatwiejsze zadanie ma Józek, który wyboru dokona z grona 6 pań - Apolonii, Barbary, Ewy, Grażyny, Janiny i Marii. 

Jako pierwsza wybrała Magda. Zdecydowała się na Adama (30 l.), Mateusza, Pawła (30 l.), Karola (42 l.) i Emila.  Dawid zdecydował się na Magdę, Agnieszkę (22 l.), Martynę, Katarzynę i Patrycję. Polały się pierwsze łzy. Płakała jedna z Katarzyn. Józef podziękował Barbarze i Janinę. Paweł wybrał Agnieszkę, Anię, Natalię, Sandrę i Martę. Maciek zdecydował się na Magdę, Ewelinę, Ilonę, Ewelinę D. (26 l.) i Monikę (28 l.).

Adam stracił w oczach Magdy, bo przyznał się do palenia i picia alkoholu. Kandydatki Pawła malowały jego krowy.  Józef bawił się w grę w bule i służył "dziurką". Chciał także "dziubka" od jednej z kandydatek. Dawid z dziewczynami grał w kalambury. Maciek przeegzaminował kandydatki ze swojej wizytówki. Józek "popychał" Ewę i obserwował jej dekolt, widząc, że nie ma zapiętego guziczka. Kobieta sądzi, że jest między nimi chemia. Tańczył także z Marysią.

Magda postawiła na Mateusza (27 l.), Adama i Pawła. Na gospodarstwo Maćka pojadą Ilona, Monika i Ewelina. Do Pawła przyjadą Agnieszkę, Natalię i Martę. Józef zdecydował się na Apolonię, Ewę (54 l.) i Grażynę. Na koniec decydował Dawid. Wybrał Agnieszkę, Martynę (27 l.) i Magdę (25 l.) z Białegostoku. - Oj będzie się działo - powiedział na koniec Dawid.

"Rolnik szuka żony": kandydatka Maćka była w programie rok wcześniej! Wiemy, jak do tego doszło [TYLKO U NAS]

Rolnik szuka żony 7. Kolejna kandydatka Maćka była już w telewizji. Szukała miłości

Rolnik szuka żony 7: wszyscy kandydaci

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Józef też bez większych wahań :) Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)
Najnowsze