OSZUSTWO w Rolnik szuka żony 7! Marta odchodzi z programu? [WIDEO]

2020-11-01 22:00 mga
Paweł Bodzianny i Marta Manowska
Autor: Rolnik szuka żony TVP/Facebook Rolnik szuka żony 7

W poprzednim odcinku "Rolnik szuka żony 7" z programu zrezygnowała Agnieszka, kandydatka Dawida. Rolnik przyjął tą decyzję ze łzami w oczach. Magda podziękowała natomiast imprezowiczowi z Trójmiasta, Mateuszowi Kisielowi. Kolejne randki spowodowały, że kolejne kandydatki pożegnały się z show TVP1,

Marta nie była zachwycona żartem Pawła, o tym, że odpada z programu. Rolnik zabrał ją na przeprosiny na randkę, Za dwa dni ma podjąć ostateczną decyzję, którą z nich wybiera.  - W tym wieku powinieneś być bardziej uświadomionym mężczyzną - powiedziała mu wprost kobieta. Bodzianny przyznał, że chiał z nią iść na wesele brata Artura.

Adam i Paweł pomagali Magdzie naprawiać płóg. Paweł zbliżył się do rolniczki i pocałową ją i boliczek. - Nie było to szczere - stwierdziła Magda. Maciek zabrał Ewelinę na randkę. To samo zrobił Dawid, który wybrał Magdalenę. Rolnik na spotkanie ubrał się jak na ślub - garnitur i mucha. - Magda ma przeczycie, że opuści dziś program. Józek na randkę zabrał Grażynę. Pata pojechała bryczką. 

Paweł musi ochłonąć. Marta daje mu jednak szansę. Ma zadzwonić po programie i wtedy zdecydują, co z weselem. Paweł walczył o względy Magdaleny i dotykał jej dłoni. Ewelina i Maciek wybrali się na łąkę. Rolnik podziękował kandydatce. Dziewczyna popłakała się. Maciek podarował jej polne kwiaty na koniec. Było też przytulenie.

Magda zbeształa Dawida, że nie otworzył jej drzwi w samochodzie. Randka odbyła się w pięknej scenerii skansenu z wiatrakiem. Faworytką rolnika jest Martyna. Józek i Grażyna pojechali na pole zboża. Rolnik stwierdził, że Apolonia dobrze zmywa naczynia. Grażynie było przykro, że nie usłyszała żadnych komplementów. 

- Spiepszyłem to. Boję się zaufać swoim emocjom - wyznał Bodzianny do kamery. - Do tamtych dziewczyn nic nie czuję, w ogóle. Ja im prawdę powiem teraz, po powrocie - przyznał Paweł. 

Adam i Paweł mają zrobić magdzie danie z ziemniaków. Nie mogą skorzystać z internetu. Paweł oszukał i zadzwonił po pomoc do znajomego. - Pszyszedłem na chwilę zmienić bluzę - powiedział do konkurenta. Martyna z mamą Dawida zrywały fasolkę.  Rolnik nabrał Magdę, że jej dziękuje. Dziewczyna omal nie zemdlała. Paweł zrobił placki, a Adam zapiekankę ziemniaczaną. Panowie dostali po 9 punktów od Magdy. Maciek zabrał Ilonę na randkę. Dziewczyna twierdziła, że ją podrywa. Para pływała łódką po jeziorze. 

Paweł nie wie, jak ma powiedzieć reszcie dziewczyn, że to już koniec. Tym samym nie wiadomo, czy Marta u niego zostanie.

Rolnik szuka żony: BEZCZELNY imprezowicz. Magda ODPRAWIŁA GO z kwitkiem!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze