Rolnik szuka żony 7. Znamy już wszystkich uczestników. Kiedy premiera?

2020-09-13 10:47 Aleksandra Niedźwiedź
Rolnik szuka żony 7: Manowska pokazała TAJEMNICZĄ RODZINĘ. Tam kręcą czołówkę
Autor: Instagram @martamanowska Rolnik szuka żony 7: Manowska pokazała TAJEMNICZĄ RODZINĘ. Tam kręcą czołówkę

Pierwszy odcinek 7. edycji programu „Rolnik szuka żony” już w najbliższą niedzielę. Kim są uczestnicy, którzy tej jesieni rozpoczną poszukiwania swojej drugiej połówki?

Ania i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" budują dom

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Marta Manowska pomoże kolejnym rolnikom w znalezieniu idealnego partnera. W tym roku po raz pierwszy po dłuższej przerwie wśród pięciorga uczestników znalazła się także rolniczka – 26-letnia rolniczka z Wielkopolski Magdalena. Prócz niej na poszukiwania kandydatek na przyszłą żonę wyruszą także 29-letni Dawid, który zajmuje się nie tylko pracą na gospodarstwie, ale także jest naczelnikiem Ochotniczej Straży Pożarnej, 31-letni doktorant rolnictwa z Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego Maciej, 38-letni podróżnik i hodowca krów szkockich Paweł oraz 66-letni Józef – sadownik i pszczelarz z Lubelszczyzny.

Każdy z uczestników wybierze kilka spośród wielu listów nadesłanych przez osoby, które chciałby poznać je bliżej. Ich adresaci spotkają się z nimi niebawem na pierwszej randce. Wśród nich może się znaleźć ich przyszły współmałżonek.

Emisja w TV:Rolnik szuka żonyNiedziela 21.15 TVP 1

Najnowsze