To już pewne! Wielka radość w "Rolnik szuka żony". Jeden moment pociągnął lawinę zdarzeń

2021-03-03 17:59 ksz
To już pewne! Wielka radość w Rolnik szuka żony. Jeden moment pociągnął lawinę zdarzeń
Autor: AKPA

"Rolnik szuka żony" to program, który połączył Pawła Bodziannego i Martę Paszkin. Po emisji show zdecydowali się kontynuować znajomość i poznać swoje rodziny. Marta jest mamą kilkuletniej dziewczynki, która początkowo była bardzo zazdrosna o nowego partnera mamy. Teraz jest oczkiem w głowie rolnika Pawła. Para ogłosiła wspaniałe nowiny. Ich wspólne życie to już pewnik! Szykuje się ślub! Najpierw inna konieczna zmiana w ich życiu. Sprawdźcie, co ich czeka.

"Rolnik szuka żony" połączył już wiele par. Jeden z uczestników 3. edycji pochwalił się, że został już dziadkiem, choć sam ma rocznego synka z ukochaną, która jest od niego młodsza o 18 lat! Dobrych wieści ciąg dalszy. Fani show TVP dobrze wiedzą, co dzieje się w związku Pawła Bodziannego i Marty Paszkin. Po zakończeniu zdjęć do "Rolnik szuka żony" spędzali ze sobą każdą wolną chwilę. Marta jest z wykształcenia germanistką i mieszka na co dzień w Warszawie, samotnie wychowując 6-letnią córeczkę. Jej życie stanęło na głowie, gdy zdecydowała się napisać do Pawła i zdobyć jego serce. W "Pytaniu na śniadanie" zdradziła, co wtedy czuła:

- Obejrzałam wizytówki rolników i patrzę, ale ten Paweł jest fajny! Jeszcze tego samego dnia napisałam list.

Paweł opowiedział, jak to wyglądało z jego strony. Rolnik dostał mnóstwo listów i maili, ale chciał skupić się tylko na listach od kandydatek do programu:

- Gdy spotkaliśmy się z Martą na żywo od razu zaiskrzyło. Widzę to z perspektywy czasu, ale wtedy było dużo emocji, telewizja, kamery, inne dziewczyny i ciężko było wyczuć to na tamtym etapie.

Białystok. Daniel Martyniuk przed sądem za jazdę samochodem bez uprawnień

ZOBACZ: Gorące kulisy! Seks w programie Polsatu. Gwiazda show zdradziła, co działo się w "kryjówce"

To już pewne! Wielka radość w "Rolnik szuka żony". Jeden moment pociągnął lawinę zdarzeń

Paweł i Marta zostali wypytani o plany na przyszłość. Reporter TVP2 zapytał wprost, czy będzie krok dalej, czyli zaręczyny i ślub. Zakochani popatrzyli na siebie i nie mogli ukryć radości. Ich uśmiech zdradził wszystko! Paweł potwierdził: - Taki mamy zamiar! Marta zdradziła, że wkrótce przeprowadzi się do Pawła na wieś razem ze swoją córeczką. Dziewczynka rozpocznie tam edukację szkolną. Do końca września będzie miała nowy dom. 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze