Rolnik szuka żony: BEZCZELNY imprezowicz. Magda ODPRAWIŁA GO z kwitkiem!

2020-10-25 21:26 wp
Rolnik szuka żony 7, Imprezowicz z Sopotu
Autor: Instagram @mateusz_rolniq / @rolnikszukazonytvp Rolnik szuka żony 7, Imprezowicz z Sopotu

Za nami kolejny odcinek programu TVP "Rolnik szuka żony". To już 7. edycja, która coraz szybciej przybiera na tempie. Pędzą też gorące uczucia uczestników oraz przykre pożegnania. Tym razem na ekranie zobaczyliśmy prawdziwą zazdrość! W programie zaskakująca i niebezpieczna walka o piękną rolniczkę Magdalenę. Bezczelny imprezowicz nieźle narozrabiał. Magda odprawiła go z kwitkiem. Poznajcie szczegóły i sprawdźcie naszą relację na żywo.

Tydzień temu Magdalena wyraziła swoje obawy. Uznała, że jej wybrankowie nie traktują poważnie pobytu w jej gospodarstwie. Wyznała, że Mateusz, Adam i Paweł traktują program jak wakacje. Jest nimi rozczarowana. Z tego wszystkiego popłakała się na wizji. Aby przywołać beztroskie trio do porządku zorganizowała im niezłą musztrę oraz prawdziwe starcie strongmanów. Dziś dowiedzieliśmy się, który z panów wygrał niebezpieczną walkę o piękną rolniczkę!

To jednak nie koniec emocji. U Józka prawdziwa miłość na świeżym powietrzu wzięła górę. Niektóre z pań były bardzo zazdrosne. Zobaczcie krótki zwiastun i śledźcie "Super Express". Relacja na żywo z kolejnego odcinka poniżej!

ZOBACZ: Agnieszka Kotulanka. Alkoholizm i straszna śmierć. Tak wygląda jej grób [WIDEO]

Sprawdź: Rolnik szuka żony: Gorzkie ŁZY Dawida. Zostawiła go FAWORYTKA

21:57 U Józka coraz większe spięcia. Która z pań zostanie u rolnika? Tego dowiemy się za tydzień.

22:51 Magda poprosiła imprezowicza z Trójmiasta na rozmowę. Zwróciła uwagę, że nie widać w nim zainteresowania. Niestety, potwierdził, że nie nadają na tych samych falach: - Nie mamy o czym rozmawiać. Nigdy nie mów nigdy, nie było chemii, nasze życia też się różnią - oznajmił Mateusz. Lepiej dogadywał się z chłopakami i od razu przyznał, że dużo bardziej żałuje rozstania z dwójką pozostałych kandydatów niż z Magdą!

ZOBACZ: Rolnik szuka żony 7: Imprezowicz z Sopotu PIJE ALKOHOL w domu rolniczki

21:46 U Dawida znowu łzy. Agnieszka nie może pożegnać się z domem rolnika. Zrobiła wokół siebie dużo szumu, przytulała ją też mama Ewa. Dawid wylał morze łez, podobnie jak reszta kandydatek. Niestety, nie pasują do siebie. Wracamy do Józka, który rozpala piec na wypieki swoich lubych. Później położył się w hamaku, radościom nie było końca. Zwłaszcza, że na drzewie siedziała jedna z pań. O mały włos, a spadłaby z hukiem! Józek przyszedł na ratunek.

21:44 Paweł zaprosił Agnieszkę na randkę. Wypytuje ją o inne dziewczyny. Zauważył, że bardzo się zaprzyjaźniły. Atmosfera na randce jest dość napięta: - Jaka jest twoja wymarzona randka? - zapytał rolnik. Niestety, odpowiedź go chyba rozczarowała. Wolałaby pojechać do parku rozrywki.

21:35 Pieczenie ciasta u Józka. Ocenił Ewę jako obrotną kobietę: - Będę walczyć do ostatniego dnia - powiedziała dumna. Z kolei u Magdy pora na romantyczny spacer w polu. Spadł deszcz. Na szczęście nie widać było w nim łez rolniczki. Paweł i inni mężczyźni nie byli w ogóle zainteresowani dziewczyną: - Nie czuję, że zrobiłem wszystko żeby zdobyć magdę, ale też nie nadajemy na dodatkowych falach. Ze łzami w oczach musiała przerwać nagrania: - Kontakt był znikomy - powiedziała - mam wrażenie, że oni po prostu zakumplowali się i traktują to jako fajny pobyt. Jestem nimi rozczarowana, nie wiem po co oni tu przyjechali. Na ten moment czuję, że wszyscy mogliby pojechać do domu - płakała biedna Magda.

21:31 - Oczekiwałabym od Pawła, że podejmie jakąś decyzję. Musi wiedzieć i jasno powiedzieć "co" - wyznała jedna z pań. Widać, że atmosfera jest napięta. U Dawida trwa obgadywanie. Dziewczyny rozmawiają o rezygnacji Agnieszki, która oceniła mężczyznę po jednym wieczorze i uznała, że nie jest jej wart. Dawid wciąż płacze. Przeżywa ogromny dramat: - Uważam, że Aga postąpiła słusznie - wyznała Martyna.

21:29 Paweł boi się, że pokochają go wszystkie kandydatki jednocześnie. Nie chce ich ranić. Dlatego woli je najpierw sprawdzić.

21:27 U Józka afera. Ewa z drugą kandydatką zaczęły dyskusję. Poszło o milczenie i niechęć do rozmowy. Mężczyzna musiał interweniować. Po chwili wszystko okazało się błahostką i wróciło do normy.

21:21 Dawid zaczął płakać z rozpaczy za Agnieszką. Okazało się, że była jego faworytką, jednak chce uszanować jego decyzję. Agnieszka była w szoku, jednak najbardziej zdziwił ją brak pytań o decyzję Agnieszki. 

21:19 W gospodarstwie magdy zacięta rywalizacja. Trzech panów rywalizuje o buziaka od rolniczki popychając ciężkie opony. Wygrał... Adam! Nie chciał się całować przy wszystkich. Pora na namiętne chwile samotności? Ostatni w wyścigu był Paweł, mimo to walczył do samego końca.

21:15 Zaczyna się kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Marta Manowska zaprosiła do domu Dawida, który uważa, że nastrój między nim, a dziewczynami jest w porządku. Chciałby porozmawiać z Agnieszką, jednak przy stole panowało milczenie. Para wyszła na dwór, aby wyjaśnić niemiłe słowa dziewczyny: - Chciałam ci powiedzieć, że po moich obserwacjach ostatnich (...) podjęłam decyzję o rezygnacji z programu.

Najnowsze