Rosati na wakacjach narzeka: "Mam już dość tej kwarantanny"

2020-05-23 21:37 wp
Rosati na wakacjach narzeka: Mam już dość tej kwarantanny
Autor: Instagram @weronikarosati

Weronika Rosati przebywa obecnie w Los Angeles, nie mogąc wrócić do kraju. Mimo pandemii korzysta z pięknej pogody, wylegując się na plaży. Niestety, to jej nie wystarcza. Aktorka narzeka, że ma dość kwarantanny!

Weronika Rosati to aktorka, która może pochwalić się zgrabną sylwetką. Na swoim profilu instagramowym często chwali się swoim ciałem. Tym razem pokazała zdjęcie w stroju kąpielowym na plaży. Raj na ziemi! 

ZOBACZ TEŻ: Weronika Rosati zdradza sekret swojej figury. NIE JE WIELU RZECZY

Mimo pięknej wakacyjnej aury, nie wszystko podoba się aktorce. Rosati bardzo narzeka na kwarantannę! Ma dość słońca? - Jak jestem w mieście marze o byciu blisko przyrody, jak jestem w dzikich miejscach marze żeby być w samym centrum metropolii🤦🏽‍♀️ znalazłam swoje miejsce trochę pomiedzy miastem a w naturalnym środowisku😉 Los Angeles jest pełne sprzeczności i za to je kocham - napisała.

Aktorka dodała też, że tęskni za Warszawą: - Na razie muszę się zadowolić kalifornijska plaża i słońcem😝 A serio mówiac nie bedę oryginalna piszac że mam już dość tej kwarantanny. Kto nie chciałby spędzić teraz kilku chwil na plaży?

ZOBACZ TEŻ: Weronika Rosati pławi się w luksusach! Kwota robi wrażenie

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze