Rozbierana sesja Anji Rubik. Pies zagląda jej w intymne miejsca! [ZDJĘCIA]

2019-07-07 11:47 mos
Anja Rubik
Autor: AP/Associated Press/East News

Anja Rubik znów szokuje! Światowej sławy modelka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcia, na których okrywa się jedynie koszulą. Ale nie skupiło uwagę jej fanów. Do wakacyjnej sesji pozowała ze swoim ukochanym psem Charliem, który zagląda swojej pani...w nagie krocze.

Anja Rubik bez wątpienia jest najpiękniejszą polską wizytówką pojawiającą się na światowych wybiegach mody. Top modelka często bierze udział w odważnych rozbieranych sesjach, ale największe kontrowersje i tak budzą jej zdjęcia na Instagramie. Rubik uwielbia szokować swoich fanów, i zawsze robi to perfekcyjnie. 

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje piosenkarka Wanda Warska. Jej wielki hit skomponowal ojciec prezydenta [WIDEO]

Wierny i zapatrzony przyjaciel 

Tym razem modelka zamieściła zdjęcia z wakacji, na których pozuje jedynie w koszuli. Galerię otwierają fotografie, na których Rubik trzyma się za nagie piersi, a jej biodra okrywa zwiewny materiał. Gwiazdą kolejnych zdjęć nie jest już polska piękność, ale jej pies Charlie. Kiedy Anja pozuje wypięta, jej zwierzak wykorzystuje sytuacje i zagląda jej w intymne miejsca. 

Uroczy piesek od dawna jest oczkiem w głowie swojej pani, która zabiera go nawet na upragnione wakacje. Anja dostała Charliego w 2013 roku na 30 urodziny od swojego ówczesnego męża Sashy Knezevica. Piesek został uratowany ze schroniska i od tamtej pory jest tak samo zapatrzony w swoją panią, jak ona w niego. Potwierdzają to zdjęcia, które umieszczamy poniżej. 

Bez kąpielówek i bikini, czyli 5 urokliwych plaż dla nudystów w Polsce