Rozczochrana Zborowska zasłania MIEJSCA INTYMNE i nabija się z influencerek!

2020-09-24 15:42 wp
Rozczochrana Zborowska zasłania MIEJSCA INTYMNE i nabija się z influencerek!
Autor: AKPA Rozczochrana Zborowska zasłania MIEJSCA INTYMNE i nabija się z influencerek!

Zofia Zborowska (33 l.) i Andrzej Wrona (31 l.) to małżeństwo, które internauci uwielbiają! Tworzą zgrany duet, ale również osobno potrafią skraść serca fanów. Zrobiła to rozczochrana Zborowska, która na zdjęciu zasłania miejsca intymne. Przy okazji wbiła szpilę wszystkim wpływowym beauty blogerkom. Zobacz jak Zborowska nabija się z influencerek!

Zosia Zborowska, córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej, nie raz zaskoczyła internautów. Wszystko za sprawą świetnego poczucia humoru i dużego dystansu do siebie samej. Tym razem dodała dość odważne zdjęcie, na którym wystąpiła wraz z przyjaciółką. Panie wybrały się do... kliniki urody! Zborowska poddała się tam zabiegowi endermologii, który wprawił ją w świetny nastrój.

Zborowska i Wrona BARASZKUJĄ w jacuzzi [FOTO]

Aktorka musiała założyć specjalny strój - biały kombinezon, który w niektórych miejscach prześwituje. Właśnie dlatego rozbawiona i rozczochrana Zborowska zasłania miejsca intymne! W podpisie pod zdjęciem otwarcie nabija się z influencerek: - Kocham je #psiapsi #dystans i kocham #endermologie. Więcej takich dni poproszę. Pamiętajcie o kodzie od Oli w jej klinice, macie zniche na hasło „RENOWACJA ZABYTKÓW” - napisała Zofia Zborowska. Zobaczcie sami, jak prezentuje się aktorka w niecodziennym wydaniu!

Zborowska pokazała KOMPROMITUJĄCE nagranie. Narzeczony już ją skrytykował [WIDEO]

HOT - Konflikt Lewandowskiego z Kucharskim - o co naprawdę chodzi?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze