Rozenek i Majdan oddadzą pieniądze z kopert na cele charytatywne

2016-09-13 4:00 EF|EM

Ślub  Małgorzaty Rozenek (38 l.) i Radosława Majdana (44 l.) przejdzie do historii. To głośne wydarzenie ostatniego weekendu uszczęśliwi na wieki nie tylko Perfekcyjną Panią Domu i byłego piłkarza. Skorzystają też inni. Młoda para postanowiła przeznaczyć pieniądze zebrane z prezentów, ze sprzedaży sukni ślubnych i gaży z sesji ślubnej do kolorowego magazynu na cele charytatywne. Uzbiera się tego ponad 100 tys. zł.

Małgosia i Radek mają wielkie serca. Swoim szczęściem chcą się dzielić z innymi. Dlatego pieniądze, które dostali w kopertach od swoich gości, przekażą dla bardziej potrzebujących.

Majdanowie zaprosili na wesele 100 osób. - Pary dawały tysiąc, niektóre po 2 tys. zł. Tylko nieliczni przynieśli paczki z prezentami - mówi nam przyjaciółka pary. - Uzbierało się tego ponad 60 tys. zł.

30 tys. zł małżonkowie dostali za zdjęcia w kolorowym magazynie. I pieniądze też nie trafią do ich kieszeni.

- Nasza sesja dla "Vivy!" też ma charytatywny cel. Zbieramy pieniądze dla Rafała Kośca, piłkarza Polonii. Rafał potknął się na schodach i spadł, ma uszkodzony kręgosłup, jest sparaliżowany od piersi w dół. Pieniądze z sesji zasilą również konto Fundacji TVN "Nie jesteś sam" - wyznała Małgosia.

To jednak nie koniec dobroczynności Majdanów. Pod młotek pójdą suknie ślubne Perfekcyjnej Pani Domu. - Zostaną przekazane na cel charytatywny na rzecz Fundacji Ewy Minge - ujawnia Rozenek.

Ich cena na pewno przekroczy 10 tys. zł.

Zobacz: Rozenek SZCZERZE o swoim in vitro. Skrytykowała metodę Kożuchowskiej!