Rozenek-Majdan nazwała Dudę C*PĄ. Pisze o przestraszonych dzieciach i mamie w szpitalu

2020-10-23 16:07 wp
Rozenek-Majdan nazwała Dudę C*PĄ. Pisze o przestraszonych dzieciach i mamie w szpitalu
Autor: AKPA Rozenek-Majdan nazwała Dudę C*PĄ. Pisze o przestraszonych dzieciach i mamie w szpitalu

Koronawirus w Polsce atakuje. Odczuła to między innymi Małgorzata Rozenek-Majdan, której mąż Radosław Majdan z powodu pandemii trafił do szpitala. Okazuje się, że stresu napędza jej też chora mama w szpitalu i zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej. Z tej okazji Rozenek-Majdan nazwała Andrzeja Dudę "c*pą".

Od czwartku w całym kraju trwają protesty kobiet przeciwko zakazowi aborcji. W piątek w całej Polsce odbywać się będą protesty kobiet. Ludzie wyjdą na ulice m.in. Warszawy, Krakowa, Poznania i Wrocławia. W akcję włączają się także gwiazdy: aktorki, celebrytki, prezenterki, dziennikarki. Często za pośrednictwem mediów społecznościowych wyrażają swoje niezadowolenie apelując do fanów i polityków. Wśród tych gwiazd jest Małgorzata Rozenek-Majdan. Dla niej miarka się przebrała. Postanowiła napisać, co sądzi o całej sytuacji.

Na Instagramie opublikowała zdjęcie oraz swoje przemyślenia: - Mam chorego męża w szpitalu, chorą mamę, której nie mogę odwiedzić, przestraszone starsze dzieci w domu i 4 miesięczne niemowlę, które potrzebuje spokojnej mamy. Wszyscy razem od niedzieli jesteśmy na kwarantannie - zaczęła Rozenek.

Później nawiązała do zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej: - To, co wydarzyło się wczoraj, jest naturalną konsekwencją tego, co działo się już wcześniej. Cofnięcie refundacji In vitro był jednym z przygotowawczych kroków. Kiedy PIS przeprowadzał zamach na Trybunał Konstytucyjny, wielu z Was myślało: „to mnie nie dotyczy”. Wczoraj zobaczyliśmy, że dotyczy. Kraj, w którym 98% aborcji wykonuje się ze względu na ciężkie i nieodwracalne wady płodu, zabronił nawet tego, skazując kobiety na niewyobrażalne cierpienie - pisze żona Majdana.

Rozenek pokazała kulisy in vitro. Intymne zdjęcia z procesu zapładniania

Strajk Kobiet. Zakaz aborcji. Protestujący pod siedzibą PiS

Małgorzata Rozenek-Majdan odważyła się też na znacznie więcej. Postanowiła wymierzyć cios w Prezydenta RP Andrzeja Dudę oraz Jarosława Kaczyńskiego - głowę PiS. Na zdjęciu opublikowanym wraz z mocnymi słowami dodała mocny podpis: - Jarosławie Kaczyński, jedyną c*pą, którą możesz zarządzać, jest Andrzej Duda.

Protest przeciw zakazowi aborcji. Strajk Kobiet pod siedzibą PiS z transparentem "Wyp***ać!" [WIDEO]

Wyświetl ten post na Instagramie.
Mam chorego męża w szpitalu, chorą mamę, której nie mogę odwiedzić, przestraszone starsze dzieci w domu i 4 miesięczne niemowlę, które potrzebuje spokojnej mamy. Wszyscy razem od niedzieli jesteśmy na kwarantannie. Szczerze mówiąc nie wiem, do kiedy, bo Sanepid do tej pory nie odezwał się do nas i po prostu nie mam siły oraz cierpliwości na konwenanse. To, co wydarzyło się wczoraj, jest naturalną konsekwencją tego, co działo się już wcześniej. Cofnięcie refundacji In vitro był jednym z przygotowawczych kroków. Kiedy PIS przeprowadzał zamach na Trybunał Konstytucyjny, wielu z Was myślało: „to mnie nie dotyczy”. Wczoraj zobaczyliśmy, że dotyczy. Kraj, w którym 98% aborcji wykonuje się ze względu na ciężkie i nieodwracalne wady płodu, zabronił nawet tego, skazując kobiety na niewyobrażalne cierpienie. Ponad 70% Polaków jest za aborcją w tym przypadku. Słusznie rozumując, że skazywanie kobiety na donoszenie i rodzenie nieodwracalnie chorych dzieci, które po porodzie czeka tylko pełna męczarni egzystencja i bardzo bolesna śmierć, jest nieludzkie. Tak jak wczorajsza decyzja TK. PIS JESTEŚCIE ODPOWIEDZIALNI ZA #piekłokobiet Kiedyś Was rozliczymy 💪 Ogólnopolski Strajk Kobiet Dziś 23.10.2020 Godzina 19.00 Warszawa ul.Mickiewicza 49. #powiedzkomuś I tak katotalibowie, fanatyczni wyborcy PIS, mentalni hejterzy, mizogini i inni... Możecie tu wyrzygiwać swój hejt, Wasze frustracje i Waszą głupotę. Mam to w d... 🤷‍♀️ Od lat codziennie mierzę się z hejtem i radzę sobie z nim całkiem dobrze. Zobaczymy, jak Wy będziecie sobie radzić już niedługo z utratą władzy 💁‍♀️ I pamiętajcie: wahadło mocno wychylone w prawo za jakiś czas proporcjonalnie mocno wybije w lewo! Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)