Rozenek-Majdan rusza z NOWYM PROJEKTEM. Wzruszające wyznanie

2020-06-30 19:04 wp
Rozenek-Majdan rusza z NOWYM PROJEKTEM
Autor: Instagram @m_rozenek Rozenek-Majdan rusza z NOWYM PROJEKTEM

Małgorzata Rozenek-Majdan (42 l.) niedawno po raz trzeci została mamą! Szczęśliwa z narodzin małego Henia oznajmiła fanom, że rusza z nowym projektem. Będzie poświęcony osobom starającym się o dziecko. Przeczytajcie jej wzruszające wyznanie. Ten post chwyta za serce!

Małgosia Rozenek-Majdan długo starała się o trzecie dziecko. Po wielu zmaganiach udało się! Perfekcyjna wraz z Radziem Majdanem (48 l.) doczekali się małego Henia. O kulisach porodu pisaliśmy TUTAJ. Dziś gwiazda często publikuje zdjęcia z ukochanym maleństwem dzieląc się w opisach kulisami macierzyństwa. Tym razem, post Rozenek chwyta za serce. To naprawdę wzruszające wyznanie!

Małgorzata Rozenek rodzi trzeciego syna. ZDJĘCIA ze szpitala

Rozenek-Majdan rusza z NOWYM PROJEKTEM. Wzruszające wyznanie

Małgosia nigdy nie ukrywała, że jest mamą dzięki metodzie in-vitro. Ostatnio pod zdjęciem z małym Henrykiem postanowiła napisać, że rusza z nowym projektem. Wpis zaczęła od wzruszającego wyznania: - Każdego dnia budząc się i zasypiając,dziękuje Bogu i losowi, że pozwolił mi zostać Mamą. W dalszej części ponownie oznajmiła, że to wszystko dzięki metodzie in-vitro, za którą jest bardzo wdzięczna.

Wiem, że dla kogoś kto nie miał problemów z zajściem w ciąże to nie jest jakiś ważny temat, ale dla mnie równy dostęp do In vitro, refundowanie tej metody, uświadamianie społeczeństwa o tym jak wyglada, to życiowa misja. Ze wszystkich ról jakie mam w życiu, rola Mamy jest najważniejsza, wszystko co robię, robię z myślą o moich synach i to Oni nadają sens mojemu życiu.

Królewski wózek dziecka Rozenek i Majdana. Jego CENA zwala z nóg!

Rozenek-Majdan rusza z NOWYM PROJEKTEM. Zakłada fundację

Gwiazda wyznała, że chce założyć fundację, która ułatwi niekiedy ciężką drogę parom starającym się o dziecko. Małgosia wyznała, że znalazła idealną pracę dla siebie. Projekt rusza od września.

Wiele par nie wytrwa do końca procedur i nie dlatego, że brak im sił czy wiary, ale dlatego, że brak funduszy i tu widzę pracę dla siebie. Zrobię wszystko, żeby walczyć o refundację tej metody! (...) Od września ruszamy pełną parą, już teraz wróciliśmy do rozmów z naszymi partnerami biznesowymi. (...) Nie może być tak, że tylko lepiej sytuowanych stać na korzystanie z tej metody leczenia. To nie zasobność portfela powinna decydować o tym kto powinien a kto nie, stać się rodzicem. Patrzę na trójkę moich synów i wiem, że sił mi nie zabraknie.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Każdego dnia budząc się i zasypiając,dziękuje Bogu i losowi, że pozwolił mi zostać Mamą. Jak patrzę na swoich synów, wyrastających na wspaniałych, mądrych mężczyzn i na tego najmłodszego, który jest ukoronowaniem długich starań, to nie mogę nie myśleć, że gdyby nie In-Vitro to nie było by ich ze mną. Wiem, że dla kogoś kto nie miał problemów z zajściem w ciąże to nie jest jakiś ważny temat, ale dla mnie równy dostęp do In vitro, refundowanie tej metody, uświadamianie społeczeństwa o tym jak wyglada, to życiowa misja. Ze wszystkich ról jakie mam w życiu, rola Mamy jest najważniejsza❤️ wszystko co robię, robię z myślą o moich synach i to Oni nadają sens mojemu życiu. Jak myślę, że mogłoby ich nie być... dostaje od Was bardzo wiele wiadomości o tym, że nasza historia daje Wam nadzieje, że daje wiarę w to, że się uda. Bardzo nas to cieszy, bo nie ukrywamy, że w naszej drodze mieliśmy poważne chwile zwątpienia i braku wiary. Tylko dzięki naszym wspaniałym lekarzom: dr Lewandowskiemu i dr Kozioł z Kliniki Novum, nie załamaliśmy się i teraz patrzę na mojego Henryczka z wielką miłością, a jak Staś i Tadzio przytulają go i cała trójka jest razem to wzruszam się już zupełnie❤️ ale nie mogę wtedy nie myśleć, jak wiele par nie wytrwa do końca procedur i nie dlatego, że brak im sił czy wiary, ale dlatego, że brak funduszy i tu widzę prace dla siebie. Zrobię wszystko, żeby walczyć o refundację tej metody! Pandemia mocno zahamowała działalność mojej @mrm_fundacja Mieliśmy rozpocząć 8 marca, ale lockdown to uniemożliwił 🤷‍♀️ ale wracamy! 😁 od września ruszamy pełną parą, już teraz wróciliśmy do rozmów z naszymi partnerami biznesowymi, sponsorzy też już wiedzą jak wygląda ich sytuacja, zaczynamy podejmować wiążące decyzje a wszystko po to, żeby od września ruszyć z nowymi siłami💪 bo nie może być tak, że tylko lepiej sytuowanych stać na korzystanie z tej metody leczenia. To nie zasobność portfela powinna decydować o tym kto powinien a kto nie, stać się rodzicem. Patrzę na trójkę moich synów i wiem, że sił mi nie zabraknie 👍 bo każdy ma prawo do takiego szczęścia, które teraz jest naszym udziałem ❤️ zatem DZIAŁAMY‼️ 💪😁👍 Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)