Rozenek w szpitalu! Trudne chwile przed porodem [ZDJĘCIA]

2020-05-22 15:59 doll

Małgorzata Rozenek-Majdan (42 l.) jest już na ostatniej prostej przed porodem. Ten trudny czas wymaga od niej maksymalnego skupienia i poświęcenia się nadchodzącym chwilom. Na szczęście może liczyć na ukochanego Radka (48 l.), który towarzyszył jej w drodze do szpitala. Gwiazda trafiła do placówki najprawdopodobniej na ostatnie badania, ale nie od dziś wiadomo, że trzeba dmuchać na zimne...

Małgorzata Rozenek trafiła do szpitala tuż przed weekendem - na szczęście mogła liczyć na wsparcie niezawodnego Radzia, który eskortował ją od drzwi samochodu aż do samej recepcji. To dla niej trudne chwile, bo lada dzień rodzi, a ostatnio musiała poradzić sobie z podłymi insynuacjami Sylwestra Latkowskiego. Na szczęście wszystko ma dopięte na ostatni guzik: Radzio czuwa, by Gosia nie dźwigała ze sobą żadnych wielkich toreb, a jedynie malutką, skromną torebeczkę. Jak można się domyślać, w ręku dzierżyła barwną aktówkę wypełnioną dokumentami. Dla przyszłej mamy regularne badania to przecież podstawa!

Perfekcyjna Pani Domu zadbała także o stylizację: chociaż w piątek temperatura w Warszawie nie była znów tak wysoka, to Małgorzata zdecydowała się na stylizację w błękitach. Na gołe ciało zarzuciła kusą sukienkę we wzór łączki, a żeby nie przemęczać stóp - wygodne sportowe buty.

Małgorzata nie zapomniała o zasadach bezpieczeństwa i miała na sobie maseczkę!

Zobaczcie zdjęcia:

Super Raport 22 V (Wójcik, Karnowski, Piechociński, Wojciechowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze