Rozenek wraca do szpitala! Pojawiły się komplikacje?

2019-09-18 8:39 doll
Małgorzata i Jacek Rozenkowie
Autor: AKPA

Kilka miesięcy temu życie Jacka Rozenka (50 l.) stanęło pod znakiem zapytania. Znany i ceniony aktor doznał udaru, na skutek którego wylądował na wózku inwalidzkim. Z trudem doszedł do siebie, ale okazuje się, że to nie koniec szpitalnych historii…

Rozenek trafił na wózek w maju tego roku. Na zdjęciach sytuacja wyglądała na bardzo poważną, a jego bliscy martwili się o stan zdrowia aktora. Chodziło między innymi o cenny dla niego narząd mowy: Jacek Rozenek od lat jest bowiem także uznanym aktorem dubbingowym.

Jacek Rozenek na wózku inwalidzkim. Stracił mowę. Znamy szczegóły [WIDEO]

Jacek Rozenek ZA KARĘ zmywał podłogi w ośrodku rehabilitacyjnym [ZDJĘCIA]

Aktor szybko musiał dojść do siebie także ze względu na synów: Tadeusza i Stanisława, których mamą jest celebrytka Małgorzata Rozenek. Jacek wie, że musi zapewnić im godną przyszłość, do osiągnięcia czego potrzebne są oczywiście środki finansowe.

Wyświetl ten post na Instagramie.
W związku z nierzetelnymi i niesprawdzonymi informacjami , jakie pojawiły się w wielu tabloidach i na portalach plotkarskich, co do pobytu JACKA ROZENKA, informuję, iż Jacek Rozenek jest w Najcudowniejszym OŚRODKU OPIEKI i REHABILITACJI LEŚNA POLANA W GRYFICACH. Piszę to za przyzwoleniem i na prośbę Jacka Rozenka. To tutaj, mnie też, stawiali na nogi lekarze, rehabilitanci, pielęgniarki, po pozbyciu się mojego intruza w mózgu , to dzięki pracy całego zespołu Leśnej Polany , chodzę , biegam, tańczę , po operacji kręgosłupa , kiedy to część owego , zamieniono mi na tytan. Tu właśnie opiekują się, leczą i rehabilitują JACKA ROZENKA , najwspanialsi fachowcy, jakich spotkałam . Jacek z dnia na dzień jest w coraz lepszej formie, jest radosny, szczęśliwy i wkrótce wróci do pracy. Dziękujemy więc naszym kochanym przyjaciołom , właścicielom LEŚNEJ POLANY W GRYFICACH EWIE PASAMAN I TOMKOWI PACIORKOWI ❤️❤️❤️💋💋💋 ZA NIEZWYKŁE I NIESPOTYKANE W DZISIEJSZYCH CZASACH SERCE OGROMNE I ODDANIE 💋💋💋 WIEM, ŻE JACULA JEST W NAJLEPSZYM MIEJSCU NA ŚWIECIE ❤️❤️❤️ Dziękujemy kochanej Marcie Bott, doktor neurologii , która poświęca każdą chwilę Jackowi , za Jej wielkie osiągnięcia zawodowe i serducho , jakie oddaje w swojej pracy medycznej nad Jackiem❤️❤️❤️ Dziękujemy CAŁEMU ZESPOŁOWI LEŚNEJ POLANY W GRYFICACH ❤️❤️❤️ Ewo,Marto,Tomku ... kochamy Was Ada i Sebastian 💋💋💋 @lesna_polana_gryfice @sebastianblaszczak @rozenekjacek Post udostępniony przez Adrianna Biedrzynska 💋💋💋 (@adrianna_biedrzynska)

Podobno to z tego powodu Rozenek zdecydował się na powrót do szpitala. Aktor chce ponownie trafić na rehabilitację do ośrodka w Gryficach, który już raz bardzo mu pomógł. Wie, że największe efekty osiągnie, pracując powoli.

- Jacek nie chce przesadzać i rzucać się w wir obowiązków. Zależy mu na jak najszybszym powrocie do formy, dlatego słucha fizjoterapeutów. Chce teraz usprawnić swoją prawą rękę. A w Gryficach są wspaniali fachowcy, więc głęboko wierzy, że z ich pomocą to się uda i będzie tak samo sprawny jak wcześniej – donosi tygodnik „Rewia”.

Jak wrócić do zdrowia po udarze. SPRAWDŹ!