Ryszard Rynkowski się załamie. TVP zmienia piosenkę w "Klanie"

2021-07-31 18:23
Klan
Autor: Materiały TVP

Wakacje 2021 przyniosą wielkie zmiany w kultowym serialu "Klan". Okazuje się, że po ponad 20 latach w czołówce serialu telewizji polskiej nastąpi zmiana piosenki. Od początku utwór "Życie, życie jest nowelą..." wykonuje Ryszard Rynkowski. A już po wakacjach 2021 nie usłyszymy jej w wykonaniu wielkiego piosenkarza. Wielu fanów Rynkowskiego, ale i serialu "Klan" myślało, że to taka wakacyjna plotka. Tymczasem informacja została potwierdzona u źródła i plotka sezonu ogórkowego okazuje się prawdą. Kto zatem wykona czołówką piosenkę "Klanu"? Niektórzy będą w szoku.

Serial "Klan" się zmienia. Kultowy serial telewizji polskiej ma już blisko 25 lat. W tym czasie w serialu zmieniło się wiele. Ale jedno, co pozostawało bez większych czy mniejszych zmian, to muzyka. Czołówkową piosenkę, którą nuciło wielu Polaków:  "Jak Pory roku Vivaldiego zmienia się światło w twoich oczach. Powiedz mi życie coś miłego. Nie pędź tak, proszę, daj odpocząć. Życie, życie jest nowelą, której nigdy nie masz dosyć. Wczoraj biały, biały welon. Jutro białe, białe włosy. Życie, życie jest nowelą. Raz przyjazną a raz wrogą. Czasem chcesz się pożalić. Ale nie masz do kogo..." wykonuje Ryszard Rynkowski. Tymczasem okazuje się, że po wakacjach ma się to zmienić. Widzowie telewizji polskiej usłyszą nową czołówkową piosenkę. Kto ją wykona? Mówiło się, że nową piosenkę mają zaśpiewać gwiazdy znane także z serialu "Klan". Chodzi tutaj o Izabelę Trojanowską, serialową Monikę, oraz o Kaję Paschalską, serialową Olę. Wakacyjna plotka okazuje się prawdą. Dlaczego producenci decydują się na takie zmiany? Powody mają być co najmniej dwa. Jeden to unowocześnienie bardzo opatrzonego już serialu. A drugi powód jest jeszcze prostszy. Jak nie wiadomo o co chodzi, to o pieniądze chodzi. Jeden z dzienników donosi, że serialowe gwiazdy mają być po prostu tańsze od Rynkowskiego. Jaki będzie efekt tych zmian? Niebawem się przekonamy.

Izabela Trojanowska upadła podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Co jej się stało?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE