"Sanatorium miłości"2 Stenia i Władek na randce. Przywiózł ze sobą 6 pierścionków? [RELACJA NA ŻYWO]

2020-01-19 21:57 KSZ
Sanatorium miłości 2
Autor: Facebook "Sanatorium miłości" 2

Diabliki w oczach, pierwsze randki, dylematy współlokatorów i nowe zadania - to wszystko w 3. odcinku "Sanatorium miłości". Co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku? Kto odważył się na pierwszy krok w nowej znajomości?

Uczestnicy programu już zadomowili się w sanatorium. Zostały przydzielone im dwuosobowe pokoje. Czy wszystkim kuracjuszom spodobał się ich współlokator? Dowiemy się także, co Wiesława myśli o Adamie. Przyjrzymy się randce Steni i Władka. Kobieta dostrzeże coś w oczach swojego towarzysza. Każdy ma jakieś marzenia, prawda? No, to ja też sobie coś pomyślałam. W dzisiejszym odcinku przekonamy się, o czym tak intensywnie myśli Stenia. 

21:15 Kolejny poranek w uzdrowisku. Pokój Bożeny i Barbary. Bożena mieszkała w Chicago, chce wrócić do Polski. Opowiedziała całe swoje życie Barbarze, która okazała swoją cierpliwość: - Moja koleżanka dużo mówi, niech się dziewczyna wygada, czasami pozwoli mi się wtrącić. Kuracjusze przygotowali niespodziankę dla Wojtka, który obchodził 72. urodziny. Złożyli mu życzenia i wręczyli tort: - Dużo miłości i seksu i wszystkiego, co sobie życzysz!

21:25 Władysław B. rozpoczął temat zdrady: - Byłem zdradzony. Potem szybko ożeniłem się drugi raz i byłem 48 lat w małżeństwie. Do tej pory nie mogę zaufać. Seniorzy zgodnie uznali, że czas leczy rany. Gerard został wybrany KURACJUSZEM ODCINKA. To oznacza, że będzie mógł wybrać jak spędzi dzień, a co ważniejsze - z kim go spędzi!

21:30 Kuracjusze udali się na zajęcia na świeżym powietrzu. Przekazywali sobie pozytywną energię. Panom podobała się nowa aktywność, bo mogli dotykać panie. Hitem okazała się zabawa z balonami, które były umieszczone między osobami. Władysław: - Podczas konkurencji można było się trochę paniom poprzyglądać. Adam cieszył się z czegoś innego: - To było pociągające. Poczułem prądy, które przenikają z jednej osoby do drugiej. Mam na myśli oczywiście Basię. Beztroska zabawa wywołała u Waldka przykre wspomnienia z dzieciństwa. Rodzice go opuścili, a on przeżył traumę: - Moja matka powiedziała, że wolała urodzić kamienie niż mnie. Ojcu wybaczyłem po latach.

21:40 Bożena została zaproszona na zabieg w SPA. Za to Basia i Adam udali się na zajęcia z nordic walking. Gerard skorzystał z przywileju Kuracjusza Odcinka i zaprosił Iwonę na randkę. Zabrał koleżankę na siłownię! Para imponowała sobie wzajemnie swoją kondycją. Oboje pasjonują się sportem. Gerard chwalił się, że pływa i nurkuje, a Iwona zademonstrowała jak zrobić tzw. "deskę". Adam zwierzył się Basi ze swojego bólu po starcie żony. Gdy zachorowała, mężczyzna schudł 4 kg. 

21:50 O ciężkich chwilach opowiedziała Iwona. Przeżyła wielką miłość z mężczyzną, który kochał ją bezgranicznie. Niestety, poroniła pierwszą ciążę. Przy drugiej, u jej syna odkryto wadę serca. Po tym zmarł jej mąż. Życie Iwony legło w gruzach: - Modliłam się o śmierć, nie potrafiłam żyć bez niego.

W tym czasie Stenia i Władek wybrali się na randkę w góry. Bawili się podczas pikniku. Spokojna rozmowa przerodziła się w flirt. Stenia: - Ty masz w oczach takie diabliki. Władek zażartował, że przywiózł ze sobą 6 pierścionków!

21:55 Przyszedł czas na poznanie ludowych zwyczajów. Wiesia była zawiedziona, że Adam nie chciał z nią zatańczyć: - On jest wpatrzony tylko w Basię! Wspólne tańce były wstępem do imprezy urodzinowej Wojtka. Solenizant poczęstował gości nalewką i tortem. 

Kolejne przygody kuracjuszy "Sanatorium miłości"2 już za tydzień, 26 lutego o 21:15 w TVP1.