Sanatorium miłości 3: Na lekcję podrywania nigdy nie jest za późno! [RELACJA]

2021-01-17 22:12 dkow
Sanatorium miłości
Autor: Screenshot Facebook Sanatorium miłości TVP

Pełne romantycznych uniesień randki czekają nas w nowym odcinku "Sanatorium miłości"! Kuracjusze wyruszą w podróż, a lekcje, jakie z niej wyciągną, okażą się bardzo pomocne. Śledź naszą relację na żywo!

Przed kuracjuszami wiele nowych przygód! W dzisiejszym odcinku przebiorą się, by wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Odbędą się kolejne randki, podczas których osobliwe komplementy usłyszy wyjątkowo piękny polanicki krajobraz. Czy nietypowe lekcje, która otrzymają uczestnicy, zostaną przez nich wykorzystane? Zapraszamy do śledzenie naszej relacji na żywo! Startujemy już o 21:15!

Sprawdź, co działo się w poprzednim odcinki: Sanatorium miłości 3: Andrzej w rozterce. Będzie musiał wybrać jedną ze współlokatorek! [RELACJA]

21:20

Poranek to odpowiedni czas na ploteczki! Anna i Janina skomentowały ostatnie zachowanie Krystyny w stosunku do Andrzeja. Przypomnijmy, Krystyna założyła, że skoro poszła z Andrzejem na randkę to już go zaklepała. Niestety, mężczyzna poświęcał czas także innym kobietom. Zarówno Andrzej, jak i Zbyszek, znaleźli się w polu zainteresowań współlokatorek! W tym samym czasie u Edka i Wiesława pokaz mody! Edek poprosił o pomoc w doborze stroju, jednak nie spodobało mu się, że Wiesiek nie korzysta z możliwości turnusu tylko ciągle pracuje! - Ale ja czekałem na ciebie całe życie! - wyznał Edek.

21:25

Przyszedł czas na zebranie. Marta Manowska zaproponowała, by tematem spotkania było najpiękniejsze wydarzenie w życiu kuracjuszy. Dla Edka było to wybudowanie domu. - Ja miałam wyrok śmierci. A wychowywałam dziecko też. Wiedziałam, że jak mnie uśpią, to mogę się już nie obudzić. Miałam wykrzywioną twarz, zez, nie chodziłam. [...] Z każdego dnia się teraz cieszę - wyznała Jadwiga. Najważniejszy punkt poranka - kuracjusz odcinka! Tym razem uczestnicy wybrali Zbyszka. Którą kuracjuszkę zabierze na randkę? Mężczyzna wybrał Annę! - Byłam zaskoczona, bo on jest lubiany przez inne uczestniczki również - skomentowała Anna. Para wybrała się na piknik! W tym samym czasie odbywała się jeszcze jedna randka, która była nagrodą za pierwsze miejsce w konkursie na nowe logo programu! Władysław samodzielnie zaplanował spotkanie - czekoladowy masaż przypadł do gustu Jadwidze.

21:30

Zbigniew nie owijał w bawełnę! - Ja jestem za tym, żebyśmy spróbowali - zaproponował Annie. Kobieta nie kryła, że mężczyzna jej się podoba. - Jego charakter, to ciepło, taka opiekuńczość - przyznała Anna - A dzisiaj to naprawdę mnie mile zaskoczył. Zbyszek specjalnie dla niej puszczał latawca, co bardzo przypadło kobiecie do gustu. Tymczasem masaż wciąż trwa! Władysław adorował swoją towarzyszkę. Po zakończeniu randek kuracjusze udali się wprost na deski teatru! Prowadząca poprosiła, by, kierując się wzajemną sympatią, dobrali się w pary i wybrali sobie stroje. Do teatru przybyła także fotografka, która przeprowadziła pary przez całkowicie nowe doświadczenie - uczestnictwo w profesjonalnej sesji zdjęciowej. A stroje były naprawdę wyjątkowe! Ku zaskoczeniu, Andrzej znalazł się w parze z Teresą. Uczestnicy wymienili nawet pierwsze całuski! - Krysia się nie chce ze mną całować - wyznał Edek - A ja bym chciał! Edek wykorzystał okazję i złożył na ustach Krystyny kilka pocałunków! Kobieta nie kryła złości - Chciałam być z kimś innym, no ale... - podsumowała.

21:40

Jadwiga z tańcem związana jest od zawsze. Uczyła się tańca z samym Józefowiczem, a później zdała na studium operetki. Niestety, choroba matki sprawiła, że musiała rzucić marzenia i wrócić. W szczerej rozmowie z Martą Manowską przyznała, jak trudne było jej życie uczuciowe. - Wszystkich boli głowa, nie? A jak już poszłam do lekarza dowiedziałam się, że jest za późno - przyznała we łzach Jadwiga. - Powiedział, że w najlepszym wypadku wózek albo roślinka. [...] Lekarz powiedział potem, że Bóg prowadził jego rękę. Do pełni szczęścia brakuje tylko miłości. Po pełnej wzruszeń rozmowie cała dwunastka wybrała się w podróż!

21:45

Kuracjusze dojechali do Parku Miniatur w Kłodzku. Tam czekało na nich ogromne wyzwanie - prawdziwe lekcje uwodzenia! Na pierwszy ogień poszła Anna. Pod okiem Marii Rotkiel - psychoterapeutki - odbyły się rozmowy pełne flirtu. Halina zdecydowanie nie chciałaby wybrać się na plażę nudystów! Jednak Edek przeszedł sam siebie! - Ja mam poważne zamiary wobec ciebie. A ty wobec mnie? - wyznał mężczyzna. Nie odpuścił sobie również szczerego wyznania na temat seksu. Maria Rotkiel stwierdziła, że przy nim bałaby się, że zrobi coś nie tak i gorzko tego pożałuje.

21:55

Spotkanie zakończyło się podsumowaniem psychoterapeutki. Jej zadaniem było wytypowanie dwóch osób, które mają nad czym popracować. Pierwszym wyborem okazał się Andrzej! Natomiast panią, która powinna poćwiczyć wyeksponowanie swojej kobiecości była Halina. Para wybierze się na wspólną randkę! Po powrocie, Marta Manowska zabrała Halinę na prywatną rozmowę. - Ja się dobrze czuję, jak jestem w tym maratonie. Jakbym tak siedziała i rozmyślała to siebie nie widzę - wyznała ze łzami Halina. Jaka była młodość kobiety? - Chłopaki się oglądali, tylko ja zły wybór dokonałam - stwierdziła. Jej były mąż zaczął pić. Wyznała, że w najgorszym momencie dochodziło do przemocy. Teściowie jeszcze długo po odejściu zakładali, że kobieta nie da sobie rady. W ciągu roku spłaciła wszystkie długie. Poradziła sobie. – Może jak raz trafi mi się ktoś, kto mi się przypodoba. A jak nie to dobrze się bawić – podsumowała kobieta. Manowska poprosiła, by Halina rozpuściła włosy. To pierwszy krok w nowy etap życia.

22:00

Wieczór przyniósł podsumowania. Halina wyznała, że podczas lekcji flirtu padły pytania o seks i pocałunki! Natomiast Teresa została pochwalona. - Powiedziała, że byłam taka romantyczna. Tymczasem w pokoju Edka i Wiesława klasyczne mądrości jednego z bohaterów. Tym razem jednak Edward stwierdził, że potrzebuje kogoś, kto go troszkę zwolni. - Ja codziennie ci to mówię - skwitował Wiesław. - Ale wiesz, ty to jesteś mój kolega - podsumował Edek.

Trzeci sezon "Sanatorium miłości". Nowi bohaterowie i miejsce
Najnowsze