Sanatorium miłości 3: Pogotowie na planie programu. Kuracjuszka trafiła do szpitala [RELACJA NA ŻYWO]

2021-01-24 22:14 dkow
Sanatorium miłości 3
Autor: Screenshot Facebook Sanatorium miłości TVP

Kuracjusze z entuzjazmem wybiorą się w kolejną przygodę! Jednak nie tylko radość wypełni im chwile w "Sanatorium miłości 3". Co doprowadzi Władka do łez? Czy Teresa będzie musiała walczyć o swoje zdrowie poza programem? Zapraszamy na relację na żywo!

Jak niedziela to tylko z "Sanatorium miłości"! Przed nami kolejny odcinek nowego sezonu programu, w którym to seniorzy stają do walki o marzenia pełne miłości. Nie zabraknie adrenaliny, nocnych podchodów, a nawet - odważnych pomysłów. Kuracjuszki rozpoczną wielkie knucie, którego rezultatem ma być kamper na własność. Niestety, dalszy udział Teresy w programie zawiśnie na włosku. Śledź naszą relacją na żywo w czwartego odcinka "Sanatorium miłości 3". Startujemy już o 21:15!

Zobacz, co działo się w poprzednim odcinku: Sanatorium miłości 3: Na lekcję podrywania nigdy nie jest za późno! [RELACJA]

21:20

Zaczynamy nowy dzień w "Sanatorium miłości". A jak poranek, to i poranna dawka ploteczek! Teresa postanowiła namalować wizerunek Krystyny. Natomiast Zdzisław przystroił się w biżuteryjne piórka. Gorącym tematem ponownie było zachowanie Edka. Kuracjuszki nie chciałyby go skreślać, ale mężczyzna nie przestawał zadziwiać. W rozmowie z Wieśkiem poruszył temat... bielizny Jadwigi! - Jak zobaczyłem na te stringi to mi się wszystko zagotowało i łeb straciłem! - wyznał Edek Władkowi. Tymczasem Wiesław obchodził urodziny! W nagrodę mógł wybrać sobie towarzyszkę, którą zabierze na randkę. Padło na Halinę! - On taki za przystojny dla mnie... - zażartowała kobieta.

21:25

Tradycyjna rozmowa w palmiarni dotyczyła zdrady. - Ja doświadczyłem zdrady, więc uważam, że mogę coś powiedzieć - stwierdził Edek - Dla mężczyzny nie ma gorszego upokorzenia. [...] Uważam, że takiej rzeczy się nie wybacza. Wspomnienia wywołały łzy w oczach Teresy. - Dla mnie to jest wszystko świeże... - powiedziała. Minął niespełna rok od zdrady jej partnera. - Powiedział, że znudziło się wszystko i ma teraz rozrywkę - dla Teresy temat jeszcze nie został zamknięty. Po trudnych rozmowach przyszedł czas na wybranie kuracjusza odcinka. Tym razem uczestnicy wybrali Jadwigę!

21:30

Wybór partnera był oczywisty! Władek i Jadwiga udali się do parku, gdzie spędzili czas na pikniku. - Jest otwarty i myślę, że mnie lubi - usprawiedliwiła wybór kobieta. Władysław dostrzegł, że z Jadwigą wyjątkowo dobrze się dogaduje. A masaż? - Masaż to wydarzenie prawie erotyczne! - wyznał uczestnik. Między tymi dwojga zdecydowanie iskrzy! Tymczasem kryzys pojawił się w relacji Zbigniewa i Ani! Mężczyzna zabrał Janeczkę na spacer. Kobieta wybrała się później na hydromasaż. Pod gabinetem spotkała Edka. Przyszedł czas na zrzucenie szlafroka! Edek jak zwykle błyszczał... głównie żartem. - Każdy facet ma czułe części ciała.

21:35

- Janeczka jest trochę nieśmiałą i niepewna, ale widzę po jej oczach, że jest zainteresowana w moim kierunku. - stwierdził mężczyzna. Edek zaproponował Janinie masaż ramion, ale kobieta nie była zainteresowana propozycją. Mimo wielkich starań, ale opór był odczuwalny do samego końca. Janina zdecydowanie nie była zainteresowana. Edward jednak nie załamał się i walczył dalej. Tymczasem kuracjusze wyruszyli w podróż kamperami! Uczestniczki podjęły próbę zaplanowania zakupu takiego pojazdu – sprawdź, co wymyśliły kuracjuszki.

21:40

Wycieczka dotarła do opuszczonej kopalni złota. Było ciemno i zimno - idealne warunki do ataku! Edward nie próżnował. W wagoniku udało mu się dopaść Annę! Doszło tam do nieoczekiwanych... przytulasów! Po emocjonującej wycieczce czas na rywalizację. Kuracjusze podzielili się na dwie drużyny i przystąpili do odławiania złota. Radość przerwało złe samopoczucie Teresy. Służby medyczne zareagowały automatycznie! Kobieta musiała udać się do szpitala z powodu wysokiego ciśnienia. Czy to oznacza koniec Teresy w programie?

21:45

Irek Czajko-Wasiutycz do coach, który prowadzi warsztaty dla ludzi w temacie relacji. To z nim spędzili kolejne godziny tego dnia. Spotkanie nie należało do najprostszych. Kuracjusze mieli za zadanie napisać kilka zdań do osób, z którymi nie mogą już porozmawiać. Anna postanowiła napisać do ojca, z którym nie miała możliwości się spotkać. Jadwiga wyznała prawdziwe uczucia, którymi darzyła swoją mamę. – Żałuję, że nie powiedziałam ci, że cię kocham. - wyznała wzruszona. Jednak to, co powiedział Edek szokuje! Napisał on list do swojej mamy, w którym to opisał ich trudne relacje oraz wyznał, że chciałby mieć z nią normalny, pełen miłości, kontakt. Nikt do tej pory nie miał możliwości poznać go od tak wrażliwej strony.

21:50

Wyznanie Władka, o którym pisaliśmy, okazało się pięknym wstępem do rozmowy we dwoje z prowadzącą Martą Manowską. – Jak dziecko ma rok to ojciec sam nie da rady… - Władysław musiał od początku zająć się maleńką córkę, ponieważ jego żona została w szpitalu. Jednak kobieta była śmiertelnie chora. Zmarła mi na rękach… - przyznał wzruszony.

22:00

Teresa na szczęście wróciła do kuracjuszy! Zapadł zmrok, a to oznacza – klasyczne ognisko oraz nocleg! Kuracjusze poczuli się bardziej zżyci. Na tyle, by wzajemnie się podglądać. Prym wiodła Jadwiga. – Wszyscy deklarowali, że śpią bez majtek, no to… - zaśmiała się kobieta. Uczestnicy mogli znów poczuć się jak dzieci. Jadwiga postanowiła nawet opuścić swój nocleg i podejrzeć panów przez okno! Ta noc zdecydowanie nie należała do tych przespanych...

Najnowsze