"Sanatorium miłości": Gerard i Iwonka wezmą ślub? Między nimi aż iskrzy

2020-08-04 10:10 KSZ
Sanatorium miłości: Gerard i Iwonka wezmą ślub?
Autor: Instagram "Sanatorium miłości": Gerard i Iwonka wezmą ślub?

Nowe fakty na temat tej pary ujrzały światło dzienne dzięki specjalnemu odcinkowi "Sanatorium miłości". Marta Manowska wyciągnęła od nich prawdę. Iwona i Gerard z drugiej edycji programu TVP mieli się ku sobie już na planie. Prawdziwy wybuch uczuć nastąpił dzień później! Para tryska radością. Gerard zadomowił się u ukochanej i robi w jej domu prawdziwą rewolucję. Sprawdźcie, co zmieniło się u nich po programie.

Odcinek specjalny "Sanatorium miłości" miał być okazją, aby poznać dalsze losy bohaterów drugiej edycji! Tak też się stało. Dowiedzieliśmy się, co zmieniło się w życiu Steni, Wiesi, Iwony, Haliny, Bożeny i Basi, a także co słychać u Waldka, Wojtka, Władka B. i Władka P, Gerarda oraz Adama Z naszej relacji dowiecie się pikantnych szczegółów z życia podopiecznych Marty Manowskiej. Prowadząca sama była w szoku, gdy dowiedziała się o niektórych rewelacjach z życia seniorów. 

Gwiazda "Sanatorium Miłości" rozpłakała się na wizji. Trudna przeszłość

To już pewne. Gerard i Iwona są razem! Widują się bardzo często. Gerard dba o ukochaną, a ona mu się odwdzięcza. Mężczyzna zadomowił się już u Iwonki. Odciąża ją od męskich zajęć, pomaga w porządkach. Okazało się, że ich miłość rozkwitła dzień po programie. Umówili się na kawę do Gerarda. Była to kawa ze śniadaniem! Iwonka nie przekonała się do niego w 100%, przełom nastąpił później: - No pierwsze wrażenie, Gerard nie zrobił na mnie takiego WOW, ale po rozmowie - całkiem fajne. Zakochani tryskają energią i deklarują, że chcieliby razem iść przez życie. Gerard to prawdziwy romantyk. Dla Iwony wszedł do jeziorka i zerwał kwiaty - niczym Karol Strasburger z "Nocy i dni". Manowska zapytała go o plany - bohater nie wyklucza ślubu! 

ZOBACZ:Magda Mołek gorzko komentuje zdjęcie jej programu z anteny. Bolesne słowa

Film "Gierek": Kożuchowska kusi fryzurą

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze