"Sanatorium miłości": Władysław OBMACYWAŁ Bożenę w jacuzzi. Było OSTRO! [RELACJA]

2020-02-16 22:14 wp
Sanatorium miłości: Upojne chwile w jacuzzi
Autor: Instagram Sanatorium miłości/ Screenshot

W kolejnym odcinku "Sanatorium miłości", kuracjusze zażyją luksusu i oddadzą się chwilom relaksu w SPA! Nie zabraknie flirtów i ogromnych emocji. Zapewnią je między innymi upojne chwile w jacuzzi. Śledź naszą relację na żywo i sprawdź, co jeszcze czeka na seniorów!

Pora na kolejny odcinek hitu TVP. "Sanatorium miłości" znów dostarczy emocji miłośnikom kuracjuszy, którzy poszukują miłości życia. Były już rozmowy o seksie. Tym razem przyszła pora na... upojne chwile w jacuzzi. Uczestnicy po zaskakujących metamorfozach zażyją odrobiny relaksu w SPA. Nie zabraknie też chwili dla wyzwolenia artystycznej duszy. Panowie przygotują graffiti. Czy ich dzieła spodobają się koleżankom z turnusu? Śledź naszą relację na żywo. Zaczynamy o 21:15!

21:15

Rozpoczyna się "Sanatorium miłości". Kto zostanie kuracjuszem odcinka? Już za chwilę przekona się o tym dwunastka uczestników.

21:20

Wiesia ze Stenią rozmawiają o randce pierwszej z pań. - Całowaliśmy się nad rzeką. Nawet nie myślałam, że on jest taki opiekuńczy - wyznała Wiesia.

Bożenka ma urodziny. Cała ekipa seniorów zaśpiewała jej "Sto lat". Kuracjuszka z Chicago bardzo się wzruszyła. Nie było końca ogromnych łez: - Były momenty różne, ale takie fajne... Przepraszam, mam urodziny. Przybiera nam o jeden rok dalej, ale ja nie zwracam uwagi ile mam lat. Żyję dniem dzisiejszym - ocierała oczy. Przyjęła prezent od przyjaciół. Dostała kubek ze wspólnym zdjęciem. W ten sposób dzień zaczął się od ogromnych emocji.

21:22

Władysław rozprawia na temat wieku seniora: - Mimo upływu lat, poczucie mam dobre! Czuję się osobą bardziej doświadczoną.

SANATORIUM MIŁOŚCI: WŁADYSŁAW OBMACYWAŁ BOŻENĘ W JACUZZI

21:24

Kuracjuszką odcinka zostaje Bożenka. Na randkę zaprosiła "Władeczka". Choć zadeklarował uczucie Steni, wybrał się na randkę z koleżanką. Nie miał wątpliwości, jednak jego zachowanie wzbudziło kontrowersje wśród reszty uczestników: - Ustalaliśmy, czy mam iść, gdy któraś z kobiet mnie wybierze. Powiedziała - "tak, idź" - usprawiedliwiał się Władysław.

- Wybrałam Cię bo jesteś taki bajerant, potrafisz zagadać, przynieść kawkę - uzasadniła wybór Bożenka. Ich randka była bardzo upojna. Siedzieli... w jacuzzi! Jednak kuracjuszka odcinka wyznała, że jest mu żal kolegi. Według niej, poszedł za daleko ze Stenią.

21:28

Bożena zarzuciła Władysławowi nogi na szyję! Mało tego, senior nie miał oporów i złapał ją za... BIUST! - Dlatego położyłem te ręce żeby życzyć jej zdrowia, zdrowia (...) W ramach życzeń jej położyłem! Randka była naprawdę... upojna. Seniorzy dali sobie nawet buziaka: - Jestem odważny do seksu, jedziemy dalej! - wyznał mężczyzna w rozmowie z Manowską. Co na to Stenia, której złożył deklarację?

Wiemy, ile zarobili uczestnicy "Sanatorium miłości"

21:35

Władysław pokazał prawdziwą twarz? Wyznał, kto spodobał mu się najbardziej: - Chciałbym ze Stanisławą być tak naprawdę, samiczka taka - ośmielił się. Użył też wulgaryzmów. Powiedział, że już pierwszego dnia pomyślał: "ku**a, ale ona mi się podoba!". Uważa, że kobiety lubią kokietowanie.

21:37

Zajęcia na basenie. Halina wyznała, że jest z siebie dumna i przestała płakać. Przyszła pora na kolejne sceny w jacuzzi. Waldemar wyznał, że zawalczy o Iwonkę: - Mam swoje sposoby...

Sanatorium miłości: Napalona Wiesia chce iść na... SEKS. Panowie jej nie lubią? [RELACJA]

SANATORIUM MIŁOŚCI: ROZMOWY O SEKSIE

21:40

Seniorzy na łonie natury rozmawiają o seksie. Panowie mają chrapkę na kuracjuszki. Jednak przyznają, że seks w tym wieku nie jest już tak ważny jak kiedyś. - Nasz organizm inaczej funkcjonuje ze względu na zmiany hormonalne, ale seks jest bardzo ważny.

21:41

Chwilę po odważnych rozmowach, Barbara i Władek wybrali się na masaż: - Ja go lubię, opanowany, stateczny, spokojny. Mało mówi, ale jest konkretny - oceniła kolegę.

- Zwieńczeniem by było jakby nam dali wspólny pokój - ocenił senior bez ogródek. Chciał też wejść do półnagiej koleżanki i pomóc pani w masażu: - Trochę jestem zawiedziony... - przyznał, gdy Basia odmówiła.

SANATORIUM MIŁOŚCI: GRAFFITI

21:46

Pora na wyzwolenie... artystycznych dusz! Na początku kuracjusze zobaczyli efekty sesji zdjęciowych. Halinka znów płacze. Wzruszyła się na widok swojej fotografii. Mało tego, na niej też miała łzy w oczach!

21:53

Graffiti. Kuracjusze będą tworzyć malowidła na murach wraz z dziećmi. Gerard pozwolił sobie na odważny gest. Wyznał Iwonce, że ją kocha. Napisał to na murze!

21:58

Kalambury. Uczestnicy "Sanatorium miłości" pokazywali pełni energii przysłowia: - To jest świetna gra!, - Bardzo miłe to było, dlatego, że przysłowia są mądrością narodu - chwalili.

22:00

Władek chciał zabrać głos. Przyszedł z ogromnym bukietem róż. Każdej z pań, przekazał po jednej różyczce, a jednej z nich... coś więcej! Stenia dostała ogromny bukiet kwiatów z drewnianym serduszkiem i napisem: "Kocham Cię". Czyżby miał wyrzuty sumienia, że obmacywał Bożenkę z Chicago? Ciekawe, co powie Stenia, gdy dowie się o występkach partnera...

Najnowsze