Sanatorium miłości: Waldemar odkrył DRUGĄ TWARZ Iwony. Nie widzieliśmy tego na ekranie

2020-03-26 13:39 rr
Sanatorium miłości: Waldemar odkrył DRUGĄ TWARZ Iwony
Autor: Akpa Sanatorium miłości: Waldemar odkrył DRUGĄ TWARZ Iwony

Waldemar z 2. sezonu "Sanatorium miłości" nie szczędził przykrych słów swojej koleżance z programu Iwonie. Kuracjusz stwierdził, że sława jaką zyskała, bardzo ją zmieniła i "sodówka uderzyła jej do głowy".

Iwona Mazurkiewicz cieszyła się największym powodzeniem w "Sanatorium miłości". O względy kuracjuszki starało się wielu panów m.in. Gerard i Wojtek. W oko wpadła ona także Waldkowi. Mężczyzna w rozmowie z "Faktem" stwierdził jednak, że jego koleżanka z programu bardzo się zmieniła. Jak twierdzi, popularność i sława, którą zdobyła w programie uderzyły jej do głowy. 

- To nie kobieta dla mnie. Proszę mnie z nią nie łączyć. Ona przesadza teraz z autoreklamą. Wysyłała mi przedruki artykułów i mówiła, jaka ona jest wspaniała, popularna i co to ona nie jest. Powiedziałem jej, że wyskakuje z lodówki. Ona się na to obruszyła i usunęła mnie ze znajomych na Facebooku, bo stwierdziła, że mam w sobie dużo jadu. Sodówka jej uderzyła do głowy. W programie była bardzo milutka, skromniutka, a tu wyszło szydło z worka, że to niezła aktoreczka. Przyjechała się tylko lansować. Zresztą jak dużo osób - powiedział Waldek w rozmowie z "Faktem".

SUPER RAPORT - odc. 4

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze