Sarsa urodziła dziecko! Piosenkarka wrzuciła wymowne zdjęcie do sieci. Od początku do końca trzymała ciążę w tajemnicy

2021-05-01 12:05 Bartosz Wojsa
Sarsa - pięć lat temu debiutowała w The Voice of Poland. Zobaczcie, jak zmieniła się! [ZDJĘCIA]
Autor: The Voice of Poland / TVP

Sarsa, czyli Marta Markiewicz, urodziła dziecko! Piosenkarka była w ciąży, o czym dopiero teraz powiadomiła fanów na swoim Instagramie. Zamieściła nawet wymowne zdjęcie z wystającym brzuszkiem. "Jestem szczęśliwa. Cieszę się, że mogę osobiście podzielić się tym z wami", napisała artystka w mediach społecznościowych. W komentarzach fala gratulacji. Internauci życzą Sarsie i jej maluszkowi wszystkiego, co najlepsze.

Spis treści

  1. Sarsa urodziła dziecko! Od początku do końca trzymała ciążę w tajemnicy
  2. Ciążowy brzuszek Sarsy. Zobaczcie zdjęcie piosenkarki!
  3. Kim jest Sarsa? Marta Markiewicz zyskała sławę po programie The Voice of Poland

Sarsa urodziła dziecko! Od początku do końca trzymała ciążę w tajemnicy

Sarsa urodziła dziecko! Marta Markiewicz pochwaliła się ciążowym brzuszkiem na Instagramie, zamieszczając #flashback. Z jej wpisu wynika, że była w ciąży, a jej dziecko już przyszło na świat. Dopiero teraz zdecydowała się o wszystkim powiadomić swoich fanów. "Jestem szczęśliwa. Cieszę się, że mogę 'osobiście' podzielić się tym z Wami oraz, że mogę to zrobić w momencie kiedy ja czuję, że jest już odpowiedni. Dziękuję wszystkim życzliwym, którzy pozwolili mi ze spokojem celebrować każdy dzień tych wyjątkowych 9 miesięcy", napisała w mediach społecznościowych. W komentarzach fala gratulacji! Wszyscy życzą Sarsie oraz jej maleństwu tego, co najlepsze. "Dużo zdrowia", "gratulacje kochana", "trzymajcie się", czytamy we wpisach.

Ciążowy brzuszek Sarsy. Zobaczcie zdjęcie piosenkarki!

Kim jest Sarsa? Marta Markiewicz zyskała sławę po programie The Voice of Poland

Sarsa, czyli Marta Markiewicz, to urodzona w Słupsku piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Sławę zyskała po udziale w programie The Voice of Poland. Wydała trzy solowe albumy studyjne: Zapomnij mi (2015), Pióropusze (2017) i Zakryj (2019). Pierwszy z nich promowała m.in. singlem „Naucz mnie”, który uplasował się na 1. miejscu na polskiej liście airplay, zdobył tytuł Cyfrowej Piosenki Roku 2015 oraz był pierwszym polskim singlem certyfikowanym diamentem. Oprócz działalności solowej, pisała utwory dla innych wykonawców, w tym m.in. dla Ewy Farnej („Tu” i „Na ostrzu”) czy Moniki Lewczuk („Ty i Ja” i „#Tam tam”).

Rafał Brzozowski zaprasza do oglądania Eurowizji 2021
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze