Seks u królowej Elżbiety. Skandal z seksualnymi niewolnicami to nie jedyny problem monarchii

2019-07-27 16:45 WSB
Królowa Elżbieta
Autor: Rex Features/East News

Brytyjska rodzina królewska na pozór wydaje się idealna. Piękni, bogaci, jednak za zamkniętymi drzwiami okazuje się, że seks i zdrada jest na porządku dziennym. Ostatnio pałac Buckingham zatrząsł się, gdyż powróciły oskarżenia o wykorzystywanie seksualne nieletnich, w których jedną z głównych postaci jest... książę Andrzej, syn królowej Elżbiety II i księcia Filipa! Czy jednak to jedyny skandal brytyjskiej monarchii? Okazuje się, że tajemnic jest więcej, włącznie z tragiczną śmiercią śp. księżnej Diany.

W ostatnich dniach "perfekcyjna" rodzina królewska, włącznie z uwielbianymi przez tłumy książętami Harrym i Williamem, a także ich małżonkami Meghan i Kate, nagle znowu stała się bohaterami skandalu. Chodzi o zatrzymanie Jeffreya Epsteina, biznesmena i znajomego księcia Andrzeja. Jak wynika z podawanych informacji, mężczyzna przez kilkanaście lat zajmował się... handlem nieletnimi. Wszystko działo się w rezydencjach Epsteina na całym świecie, między innymi w Palm Beach. Jednym z klientów Jeffreya miał być właśnie książę Andrzej, syn panującej Elżbiety II.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Posłowie za kilka dni pracy i wakacje dostaną gigantyczne pensje! Zobacz, ile im zapłacisz

Czy to jednak jedyny skandal rodziny królewskiej, której głową jest Elżbieta II? Miłosne skandale Windsorów na światło dzienne zaczęły wyciekać jeszcze przed II wojną światową. Edward VIII, który zszokował świat rezygnując z korony w 1936 roku, był prawdziwym amantem. Przystojny, inteligentny i szarmancki porywał serca dziesiątek kobiet co owocowało licznymi romansami. Jego rezygnacja z tronu także podyktowana była miłosnym, a może wręcz i seksualnym uniesieniom. Zrezygnował z korony dla Wallis Simpson, niegdyś aktorką. W kuluarach mówiło się, że Edward był uzależniony od seksu ze swoją wybranką, a ta cielesnych rozkoszy uczyła się od kurtyzan na Wschodzie. Oficjalny biograf Edwarda, Philip Ziegler, stwierdził wręcz, że relacja Edwarda i Wallis była sadomasochistyczna.

W tym mieście uprawiają najwięcej seksu! Zaskoczeni?

Kochliwy jest także... książę Karol, ojciec Harry'ego i Williama. Jako nastolatek miał liczne przyjaciółki, a jedną z tych, które można uznać za prawdziwą kochankę była Lucia Santa Cruz, córka chilijskiego ambasadora. W końcu poznał Kamilę i zakochał się. Miłość była jednak tragiczna - królowa nie widziała Kamili w swojej dynastii i postanowiła, że Karol poślubi Dianę Spencer. Mimo małżeństwa książę wciąż miał wiele kochanek. Odrzucana przez męża Diana sama postanowiła znaleźć szczęście w męskich ramionach. Ostatnim z nich był producent filmowy Dodi Al-Fayed. Romans wzbudził ogromne zainteresowane mediów. Paparazzi oskarżono o wywołanie katastrofy, w której w sierpniu 1997 Diana i Dodi stracili życie.

Najnowsze