Seks w czasach zarazy. Tak kochają się bohaterowie "365 dni"

2020-04-06 22:42 dav

W tym filmie każdy znajdzie coś dla siebie. Piękna ona, piękny on i jeszcze piękniejsze widoki malowniczych Włoch. „365 dni” prosto z kin trafił do internetu. Bez wychodzenia z domu możemy podziwiać to, co Anna Maria Sieklucka (28 l.) ma najlepsze.

„365 dni” to film na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej (35 l.) o tym samym tytule. Główna bohaterka Laura grana przez Sieklucką zostaje porwana przez szefa sycylijskiej rodziny mafijnej. Massimo Torricelli (Michele Morrone, 30 l.) daje jej rok, by się w nim zakochała. W obrazie określanym jako „pierwszy polski film erotyczny” nie brakuje odważnych scen seksu – nie tylko między głównymi bohaterami. Zachwyceni będą zwłaszcza panowie, bo filmowa Laura rozbiera się dość często. Panie także nie powinny narzekać – Massimo przez sporą część filmu świeci umięśnioną klatą... oraz pośladkami!
Emocje gwarantowane, na czas kwarantanny jak znalazł! A trzeba wspomnieć, że przed wybuchem zarazy był to najlepiej oglądany film w naszych kinach.

Gdzie oglądać "365 dni"?

Super Raport 03.04 - Goście: Leszek Miller, prof. Zbigniew Lew-Starowicz.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.