Seksowna pani Sylwia na planie nowego "Jeden z dziesięciu". Widzowie tylko na nią czekali

2020-08-09 17:32 KSZ
Sylwia Toczyńska, seksowna asystentka Jeden z dziesięciu
Autor: Instagram

Sylwia Toczyńska jest asystentką Tadeusza Sznuka w teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Słynna pani Sylwia jest ulubienicą widzów. Na końcu odcinka zawsze rozdaje graczom słodkie upominki. Często bywa podrywana przez zawodników. Ich romantyczne popędy musi hamować gospodarz programu. Zdarzały się też niemoralne propozycje. Pani Sylwia zapowiedziała nowy sezon teleturnieju.

Nie tylko Tadeusz Sznuk jest gwiazdą kultowego teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Ogromną popularność zdobyła jego seksowna asystentka, zwana panią Sylwią. Piękna dziewczyna zawsze pod koniec odcinka rozdawała uczestnikom programu słodkie kuferki. Stała się nieodłącznym elementem teleturnieju. Długonoga asystentka otrzymała na wizji niemoralną propozycję od jednego z graczy. Mężczyzna chciał zaprosić ją do hotelu.  Uczestnicy programu płci męskiej nie ukrywają fascynacji panią Sylwią. Prawią jej komplementy. Gdy tylko któregoś razu zabrakło jej w finale, od razu widzowie wyrazili swoje zaniepokojenie. Zaczęli protestować i pytać, gdzie się podziała. 

Kim jest Sylwia Toczyńska? Nowy sezon "Jednego z dziesięciu"

Pani Sylwia walczyła w 2011 roku o tytuł najpiękniejszej Polki. O tym, że dotarła do ścisłego finału Miss Polonia pisał telemagazyn. W swojej przemowie wyznała, że najważniejszymi wartościami są dla niej Bóg, rodzina i zdrowie. Sylwia Toczyńska pochodzi z Janowa Podlaskiego. Asystentka Tadeusza Sznuka studiowała na Wydziale Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Kobieta jest zachwycona pracą w teleturnieju. Podoba jej się rola hostessy. Zapowiedziała nowy sezon "Jednego z dziesięciu", który został chwilowo zdjęty z anteny z powodu koronawirusa. Już niebawem fani Sylwii Toczyńskiej będą mogli znów zachwycać się jej wdziękami.  

ZOBACZ:Tadeusz Sznuk skończył 77 lat. ĆWIERĆ WIEKU w "Jeden z dziesięciu". Czym jeszcze zasłynął? [GALERIA]

Najnowsze