Emilian Kamiński i jego DRAMATYCZNY apel do ludzi. WIDEO. "Super Raport"

2020-04-01 22:00 DECK
M jak miłość odcinek 1483. Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński),
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1483. Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński),

Dziś w programie "Super Raport" poznaliśmy m.in. historię Emiliana Kamińskiego (68 l.) - słynny aktor i właściciel Teatru Kamienica w Warszawie ma niemałe problemy finansowe. Okazuje się, że zamknięcie placówki i tak kosztuje go aż 400 tys. zł MIESIĘCZNIE. Pan Emilian musi płacić aż 50 osobom, które są zatrudnione na etacie. Ma nadzieje na pomoc rządu, zniesienie podatku i czynszu, który płaci miastu.

Dziś w programie "Super Raport" Kamili Biedrzyckiej dziennikarz działu Gwiazdy "Super Expressu" opowiedział o dramacie, jaki spotkał Emiliana Kamińskiego po wybuchu epidemii koronawirusa. Prowadzenie teatru w stolicy, nawet jeśli jest on teraz zamknięty, kosztuj go MIESIĘCZNIE aż 400 tys. złotych. Co składa się na tak przeogromną sumę i jak zamierza poradzić sobie z tym problemem pan Emilian? O tym w wideo pod artykułem. 

Więcej w naszym artykule TUTAJ: Gwiazdor "M jak miłość" przez koronawirusa traci fortunę. Błaga o pomoc!

program "Super Raport" można oglądać codziennie od godziny 9:00 na żywo na SE.pl oraz na YouTube. W jutrzejszym odcinku dowiemy się m.in. jak Doda i Magda Gessler planują spędzić święta Wielkiej Nocy i jakie rady mają dla czytelników "Super Expressu" w związku z nadchodzącym świątecznym czasem.

Super Raport - odc. 9. Goście: Michał Woś, Maciej Hamankiewicz (01.04.2020)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze