Siostra Szpaka idzie w jego ślady! Talent dostała w genach?

2020-01-14 14:06 doll
Michał Szpak i siostrą Ewą
Autor: Facebook

Michał Szpak (30 l.) szturmem zdobył show biznes. Chociaż raczej chroni swoją prywatność, czasem w mediach pozwala sobie na chwilę prywaty. Ostatnio pogratulował siostrze, która… nagrała debiutancką piosenkę! Zaskoczeni?

Michał Szpak ma troje rodzeństwa: dwie siostry i brata. Większość fanów pamięta jego charakterystyczne życzenia dla siostry Marleny oraz fakt, że Michał w ubiegłym roku został stryjkiem. Co zatem słychać u Ewy, jego drugiej siostry? Okazuje się, że dziewczyna też ma talent wokalny. Mało tego, właśnie nagrała piosenkę i to właśnie nią pochwalił się brat.

- Tak to jest już w rodzinie Szpaków, że każdy lubi swoją niezależnością się dzielić. Oto przedstawić Wam chcę utwór mojej najmłodszej, którą udało Wam się już poznać na trasie The MOON. (...) Ewciu, tylko chcę Ci kilka słów napisać, że dumny jestem z Ciebie. Konsekwentna i uparta, ale to chyba nasza domena. Niesamowite jest to, że przelałaś wenę na rzeczywistość. Kocham Cię i czekam na więcej – napisał dumny brat.

Utwór Ewy nosi tytuł Ciche przebiegłe, a dzięki wsparciu brata dziewczyna może liczyć na spory rozgłos. Myślicie, że będzie z tego płyta?

Najnowsze