Skandal z firmą menadżera Steczkowskiej. Promowali koncert Cugowskim, a on tam nie występuje!

2020-02-15 6:07 NR
Krzysztof Cugowski
Autor: PIOTR DZIURMAN/REPORTER

Fani Krzysztofa Cugowskiego (70 l.), którzy wybrali się wczoraj na Koncert Muzyki Filmowej w Koszalinie, mogli być zaskoczeni, że gwiazdy tam nie było. Organizator wydarzenia, należąca do menedżera Justyny Steczkowskiej (48 l.) firma Royal Concert, jeszcze w czwartek reklamował imprezę twarzą słynnego wokalisty. On w tym czasie występował w Warszawie. Artysta nie kryje swojego oburzenia postawą organizatora!

Cugowski miał być jedną z największych gwiazd koncertu organizowanego przez Łukasza W., menedżera Justyny Steczkowskiej. Tak przynajmniej informowała agencja i jeszcze w czwartek w południe publikowała w sieci plakat i informacje o występie pana Krzysztofa. Tylko, że jego wcale nie miało tam być!

- Gram wtedy koncert w Palladium w Warszawie. Z Royal Concert są różne kłopoty. Ja tego nie organizuję, nic nie poradzę, nie mam wpływu... To niefajne! Firma Royal Concert wie od dłuższego czasu, że mnie tam nie będzie, to nie jest żadna tajemnica dla nich – powiedział nam Cugowski w czwartek i dodał, że takie zachowanie organizatora mu się nie podoba. - Jeżeli będą takie kwiatki wychodziły, to ja się też zastanowię nad dalszą współpracą! Bo to nie jest wizerunkowo za fajne! - mówi Cugowski.

Ze współpracy z firmą menadżera Steczkowskiej zrezygnowała właśnie Kasia Stankiewicz. Zobacz: Menadżer Steczkowskiej NIE ZAPŁACIŁ Stankiewicz za 8 koncertów!

Najnowsze