Skromny ślub Mroczka [ZDJĘCIA] - tylko 70 tysięcy

2013-06-29 11:07 Medzia

Marcin Mroczek to ogromny szczęściarz. Już w lipcu aktor poślubi pochodzącą z Mazowsza śliczną Marlenę (25 l.). Aktor, gwiazdor serialu "M jak miłość", postanowił nie wydawać fortuny na weselisko. Uroczystość będzie go kosztowała niecałe 70 tys. zł. Najważniejsze to dobrze się bawić!

13 lat temu Polska poznała Marcina jako Piotra Zduńskiego w serialu telewizyjnej Dwójki. Razem z bratem bliźniakiem Rafałem z miejsca zdobył miłość fanów "M jak miłość". Wszyscy trzymali kciuki, gdy zdobywał serce ukochanej Kingi (Katarzyna Cichopek, 31 l.), a potem ślubował jej przed ołtarzem.

W prawdziwym życiu Marcin nie ma jeszcze żony. Przysięgnie miłość, wierność i uczciwość małżeńską w lipcu tego roku. Para spotyka się z sobą ponad 5 lat. Przechodzili przez różne kryzysy, ale miłość zwyciężyła. Będzie ślub, a potem zabawa do rana. Weselisko odbędzie się w Dworku Many (tam, gdzie kręcono serial "Złotopolscy") z zabytkowym pałacykiem otoczonym 9-hektarowym parkiem ze stawami.

Na weselu pojawi się 200 gości

 

Aktor przewidział 200 gości, którzy zasiądą przy okrągłych białych stołach ustawionych w wyjątkowej oranżerii. Serwowana będzie polska tradycyjna kuchnia. Goście skosztują swojskich wędlin i kiełbas. Głównym punktem menu będą staropolskie flaki i rosół, nie obejdzie się również bez schabowego i de volaille'a. Atrakcją ma być pieczony dzik w płomieniach. O północy wjedzie tort weselny i lody. Do tańca gościom będzie przygrywać kapela.

To wszystko gwiazdę serialu "M jak miłość" może kosztować 70 tys. zł. Choć inni z branży wydawali nawet 300 tys. zł, to przecież nieistotne. Najważniejsze, by dobrze się bawić.

Najnowsze