Sławomir POBIŁ Zenka Martyniuka!

2018-02-01 6:00 dav|Deck

Nic nie trwa wiecznie. Bezkonkurencyjny dotąd Zenek Martyniuk (49 l.) musi chyba oddać koronę młodszemu koledze po fachu. Piosenkarz, którego grafik pękał w szwach, został pokonany. Teraz to Sławomir (35 l.) jest rozchwytywany.

Autor hitu "Miłość w Zakopanem" może zarobić - UWAGA!!!! - 8,5 mln zł. To ponad 2 mln zł. więcej niż lider kultowego zespołu Akcent.

Bo nie ma już wątpliwości, że nadszedł złoty okres dla Sławomira. Odkąd pojawił się w Zakopanem na imprezie sylwestrowej telewizyjnej Dwójki, jego i tak już ogromna popularność wzrosła jeszcze bardziej. Artysta nie może opędzić się od telefonów z propozycjami koncertów. Jak udało nam się dowiedzieć, w tym roku może liczyć nawet na 300 występów. Każdy z nich to średnio 28 tys. zł. do jego kieszeni.

Dotychczasowy król disco Zenek Martyniuk ma ciut gorzej - lider Akcentu może mieć jedynie 250 koncertów, inkasując za każdy z nich około 25 tys. złotych, co daje 6 250 000 zł. rocznie.

Warto przypomnieć, że koncerty to niejedyny zarobek muzyków. Są jeszcze przecież teledyski i płatne odtworzenia. Tylko za "Miłość w Zakopanem" Sławomir zarobił ponad 2 mln zł., a to przecież nie jest jego jedyny hit. Niech żyje król!

Zobacz także: Cała prawda o Sławomirze. Jego historia to ściema?

Najnowsze