Sławomir zmienił się nie do poznania! Przecieramy oczy ze zdumienia, ten przystojniak to naprawdę on!

2021-03-01 16:38 dav deck
Tak teraz wygląda Sławomir
Autor: AKPA/InstagramTVN Tak teraz wygląda Sławomir

Co za zmiana! Sławomir, który do tej pory słynął z kiczowatego wyglądu i raczej mało atrakcyjnego wąsa, zaskoczył wszystkich swoich metamorfozą. Na najnowszym zdjęciu zamieszczonym przez wokalistę trudno go rozpoznać!

Czy to na pewno Sławomir? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy fani popularnego wokalisty. Na najnowszym zdjęciu wygląda on bowiem jak... młodsza wersja siebie - lub jak wskazują niektórzy - jak swój młodszy brat. Oznaczenie na zdjęciu nie pozostawia jednak złudzeń - przystojniak z brodą to naprawdę Sławomir Zapała! 

Gwiazda "Rancza" w ogromnych problemach finansowych. Violetta Arlak miała nóż na gardle

Do tej pory Sławomir słynął z kiczowatego wyglądu - ogolonej głowy, wąsów oraz zarośniętej klatki piersiowej. Ostatnio muzyk udał się na wakacje i musimy przyznać, że w niczym nie przypomina mężczyzny z powyższego opisu. Teraz to prawdziwe ciacho! Muzyk zapuścił zarost, założył ciemne okulary. Pochwalił się także ogromnymi szczupakami. 

"Cześć tu Sławomir. Pierwsze szczupaki w tym roku. Sezon wędkarski rozpocząłem a Wy?" - czytamy w opisie.

"Z Ciebie niezły szczupak się zrobił Sławomirze", "Szczupaki jak szczupaki😆 ale ten, co je trzyma to 🔥🔥", "A gdzie Sławomir?? Bo ten gościu to chyba jego młodszy brat" - piszą fani na Instagramie.

Tak muzyk prezentował się w kwietniu ubiegłego roku. Już wtedy zapuścił brodę, którą szybko jednak zgolił...

WESELNY PYTON Sławomira, czyli Cyber Marian i Lord Kruszwil na ślubie Ibisza
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze