Ślub od pierwszego wejrzenia 4 - FINAŁ. Znamy dalsze losy uczestników!

2020-05-22 22:00 wp, dav
Ślub od pierwszego wejrzenia 4. Znamy dalsze losy uczestników!
Autor: TVN

Znamy dalsze losy uczestników programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wiemy, kto się rozwiódł, a kto został razem. Jak radzą sobie młode małżeństwa? Sami zobaczcie!

Czy Agnieszce udało się znaleźć pracę i zamieszkać z Wojtkiem w Krakowie? Jak z wielką odległością poradzili sobie Oliwia i Łukasz? Co z rozemocjonowaną Joanną i zdystansowanym Adamem? Znamy dalsze losy uczestników programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Długo wyczekiwany odcinek show, pojawił się na platformie Player.pl. Dzięki temu wiemy, jak potoczyły się dalsze losy młodych małżeństw.

ZOBACZ TEŻ: Finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Fani zbulwersowani!

Ślub od pierwszego wejrzenia 4 - FINAŁ. Oliwia i Łukasz

Najmłodsza i uznawana za najpiękniejszą parę programu - Oliwia i Łukasz zdecydowali się pozostać w małżeństwie. Przed ekspertami, wyznali sobie coś, na co wcześniej bali się sobie pozwolić: - Nie wiem, czy będziemy razem do końca życia, ale zrobię wszystko, żeby tak było - powiedziała dziewczyna. Łukasz zachował się jak prawdziwy romantyk i wyznał, że chciałby już zawsze budzić się i zasypiać u boku ukochanej. Ich związek przetrwał. Łukasz wyznał: - Nasz związek się rozwija i dzięki temu ja też się rozwijam (...) Myślę, że lepiej być nie mogło, naprawdę! Para planuje przeprowadzkę na Śląsk, w rodzinne strony męża. Oliwia szuka tam pracy. Oprócz tego, dziewczyna zaszła w ciążę!

ZOBACZ TEŻ: Odważne zbliżenia Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" [GALERIA]

Ślub od pierwszego wejrzenia 4 - FINAŁ. Agnieszka i Wojtek

Agnieszka i Wojtek mają na swoim koncie kilka absurdalnych konfliktów, mimo to, stworzyli zgrany duet! Połączyło ich poczucie humoru, otwartość i chęć stworzenia udanego małżeństwa. Zdecydowali się zostać razem: - Myślę, że jesteśmy na dobrej drodze, żeby naprawdę budować rodzinę - wyznał Wojtek. Agnieszka nie zaprzeczyła i przyznała, że ukochany jest dla niej bardzo ważny: - Nie boję się mojej wyprowadzki do Krakowa, bo wiem, że tam stworzymy swój własny, nowy dom. Udało się, kobieta zamieszkała w Krakowie z partnerem!

Ślub od pierwszego wejrzenia 4 - FINAŁ. Joanna i Adam

Asia i Adam od początku nie mogli się dogadać. Ona, pełna strachu i negatywnych emocji, on zamknięty i zdystansowany. To nie mogło skończyć się dobrze. Ich małżeństwo się rozpadło. Chociaż Joanna chciała próbować dalej, Adam zażądał rozwodu, ale zapewnił, że chce wciąż spotykać się z programową żoną. Tak się nie stało. Miesiąc później w obecności eksperta, spotkali się pierwszy raz od zakończenia zdjęć: - Nie mogłem i nie chciałem się kontaktować. (...) Przy kamerach wychodzę na ch*ja, ale taki nie jestem - mówił. Joanna wyszła z eksperymentu silniejsza i pewniejsza siebie. Zajęła się sportem, przebiegła Runmageddon i wiele podróżowała!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

 

 

Najnowsze