Ślub od pierwszego wejrzenia 5: Żarty mają swoje granice. Iga zagotowała się, jak to usłyszała! Karol przesadził?

2021-04-16 20:30 Dominika Kowalewska
Ślub od pierwszego wejrzenia 5 - Karol
Autor: Ślub od pierwszego wejrzenia Player.pl Ślub od pierwszego wejrzenia 5: Wspólne poczucie humoru ma swoje granice. Iga obraziła się na męża! Te słowa ją zabolały

W piątym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powoli dobiegają końca poślubne podróże. Pary, które zdążyły się dowiedzieć czegoś o sobie wzajemnie, sprawdzą się na zupełnie nowym gruncie! Sielanka, która panowała na wyjazdach, zamieni się w codzienność rodzinnych domów. Już w trakcie podróży doszło do pierwszych zgrzytów! Idze nie spodobało się to, co powiedział o niej mąż.

Podróże poślubne powoli się kończą. Pierwszą parą w "Ślubie od pierwszego wejrzenia 5", która wyjechała z hotelu, była Iga i Karol. Małżonkowi zdecydowali, że udadzą się do Igi do Pabianic. Jednak podróż kosztowała ich naprawdę wiele! To skrupulatnie zaplanowane przedsięwzięcie wymagało od pary wynajęcie samochody. Sytuacja przybrała nieoczekiwany obrót! Igę aż zamurowało, gdy to usłyszała.

ZOBACZ TO: Ślub od pierwszego wejrzenia 5: WIELKI kryzys w małżeństwie Laury i Macieja. Czy związek to przetrwa?

Ślub od pierwszego wejrzenia 5. Iga jednak nie akceptuje poczucia humoru męża?

Ta para nie przypadła widzom do gustu. Zachowanie Igi podczas wesela spotkało się z ogromnym hejtem ze strony fanów programu. Co więcej, kobieta nie wpadła w oko Karolowi, o czym mężczyzna od razu poinformował. W trakcie wesela małżonkowie przeżyli pierwszy kryzys. Mimo to, udali się w podróż poślubną, podczas której odkrywali wspólne cechy oraz zalety charakterów. W trakcie wyjazdu para dostrzegła, że łączy ich podobne poczucie humoru. Niestety, droga powrotna przyniosła kolejne wątpliwości! Podczas finalizacji wypożyczenia auta, właściciel spytał parę, czy jest sławne - wskazując na otaczające ich kamery. - To obstawa ochroniarzy - zaśmiał się Karol do produkcji programu, która ukrywała się za kamerami. - Mam cenną żonę. Boję się, żeby mi ją ukradli! Ten żart nie spodobał się Idze! Jej reakcja była mocna. Kobieta się obraziła! - Tak jakoś się zagotowało we mnie - podsumowała Iga. - Gdybym była impulsywna, to pewnie bym coś powiedziała. Zdaniem Karola nieporozumienie mogło wynikać z emocji i zwyczajnej nieznajomości siebie! - To się będzie zdarzało - stwierdził.

Ekspertka skomentowała sytuację!

- Ogólnie rzecz biorąc to był komplement - podsumowała mały konflikt ekspertka programu, Magdalena Chorzewska. - Myślę, że Karol miał dobre intencje i chciał podkreślić, że jest z wyjątkową kobietą. Zdaniem psycholożki, Iga opacznie zrozumiała słowa męża, mogło to wynikać z wielu czynników. - Było to bardzo mocno na wyrost. Jej reakcja na pewno jest niezrozumiała dla Karola - powiedziała.

SPRAWDŹ TEŻ: Ślub od pierwszego wejrzenia 5: Iza pozwoliła Kamilowi na coś więcej! Czułości przeniosły się na udo

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Rozwód Grzegorza i Ani - "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze