Ślub od pierwszego wejrzenia 5: Czas poinformować o ślubach! Reakcja rodziny Igi zaskoczyła uczestniczkę

2021-03-05 21:20 dkow
Ślub od pierwszego wejrzenia 5: Czas poinformować o ślubach! Panie ruszyły z kopyta. Reakcja rodzin zaskakuje
Autor: screenshot Ślub od pierwszego wejrzenia TVN7 Ślub od pierwszego wejrzenia 5: Iga poinformowała wujka o ślubie

Wystartował nowy sezon hitu stacji TVN7 - "Ślub od pierwszego wejrzenia". W premierowych odcinkach programu, w którym para poznaje się na ślubnym kobiercu, zaprezentowano już wszystkich uczestników. Przyszedł czas na zaproszenia! Panie udały się do swoich najbliższych, by poinformować ich o ślubach-niespodziankach. Jak zareagowali bliscy uczestniczek "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5"?

W "Ślubie od pierwszego wejrzenia 5" przyszedł wyjątkowy moment. Widzowie poznali już wszystkich uczestników - zarówno panie, jak i panów. Pary jeszcze się nie znają, ale poznały daty ślubów. Uczestniczki postanowiły poinformować o udziale w eksperymencie swoich bliskich. Ich reakcje zaskoczyły! Nie zabrakło zdziwienia i wzruszeń, ale też rozczarowań.

Poznaj uczestniczki: Ślub od pierwszego wejrzenia 5 - wiemy, kim są i jak wyglądają uczestniczki show! Poznaj je

Rodzina Igi zawiodła uczestniczkę

Iga rozpoczęła od swojej rodziny. Podczas zapraszania babci natknęła się na wujka, przed którym chciała chwilowo zachować ślub w tajemnicy. Jednak jego obecność zmusiła kobietę do wyznania prawdy. Mężczyzna nie wyglądał na zachwyconego. - W Przasnyszu? A bliżej nie można było? - podsumował wujek. Iga miała do niego ogromną prośbę! - Tylko nie mów mamie, ona jeszcze nie wie - poprosiła uczestniczka. Informację z radością przyjęła babcia! - Jak ty się cieszysz to i babcia się cieszy - skwitowała kobieta. Niestety, nie wszystko pójdzie po myśli pełnej entuzjazmu uczestniczki. Choć początkowo rodzina Igi zareagowała bardzo pozytywnie, ostatecznie większość odmówiła przyjazdu na ceremonię. Najbardziej dotknęła uczestniczkę informacja o nieobecności ojca - poinformował ją o tym za pośrednictwem wiadomości SMS.

"Mama jest dla mnie najważniejsza"

Rodzinna Izabela udała się do swoich rodziców, których widok kamer zszokował. Ojciec uczestniczki chciał uciec! Wyznanie Izy sprowokowało kobiety do szczerej rozmowy. - Mama to jest mama, do mamy przyjedziesz na kawę, posiedzieć. Pamiętasz, ile wieczór spędzałaś sama, jak dzwoniłaś do mnie? - przyznała mama. To wzruszyło uczestniczkę. - Zawsze cię wspieram i zawsze cię będę wspierała - wyznała kobieta. Iza przyznała, że ma dosyć imprezowiczów i chciałaby przestać być ciągle sama. To wyjątkowo wrażliwa kobieta. Łzy lały się hektolitrami!

Zobacz to: Anna Seniuk musi sprzedać swój zabytkowy dom. Trudna sytuacja gwiazdy "Czterdziestolatka"

"Jakie ty robisz niespodzianki"

Laura postanowiła przede wszystkim poinformować swoją przyjaciółkę z dzieciństwa. Kobieta zareagowała bardzo pozytywnie! - Do mnie dotrze to jak tam stanę i powiem "TAK" - przyznała Laura. - O ile powiem tak! To przyjaciółka wraz z mężem wkręcili uczestniczkę w oglądanie programu, które w konsekwencji zakończyło się zgłoszeniem do "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5". Mężczyzna stwierdził, że do tej pory Laura w związkach chciała "za bardzo", co skutkowało wykorzystywaniem uczestniczki przez partnerów.

Sprawdź to: Ślub od pierwszego wejrzenia 5 - wiemy, kim są i jak wyglądają uczestnicy show! Poznaj ich [GALERIA]

Edyta Herbuś ma na palcu pierścionek zaręczynowy. Mówi o szczęściu, dzieciach i swoim biznesie
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze