Ślub od pierwszego wejrzenia 5: Znamy pary, które zostały dobrane przez ekspertów! Sprawdź, kto z kim wziął ślub

2021-03-24 21:27 dkow
Ślub od pierwszego wejrzenia 5: Znamy pary, które zostały dobrane przez ekspertów! Sprawdź, kto z kim wziął ślub
Autor: Ślub od pierwszego wejrzenia Player.pl

Długo skrywana tajemnica nowego sezonu społecznego eksperymentu stacji TVN7 została odkryta! Widzowie mogą obejrzeć 5. odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia", w którym to uczestnicy, po wielu dniach przygotować, w końcu stanęli na ślubnym kobiercu i poznali swoje drugie połówki. Znamy pary 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Sprawdź, kto został połączony węzłem małżeńskim.

Zaskoczeń w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" ciąg dalszy! Po wielkiej aferze, która wybuchła w zeszłym tygodniu, fani ponownie doznali szoku. Oczekiwanie na zdradzenie przez stację najważniejsze informacji tego sezonu wywoływało wielkie emocje. Na szczęście to koniec! Stacji TVN wyszła naprzeciw wymaganiom widowni.

Sprawdź też: Barbara Kurdej-Szatan odkryła, dlaczego przestała być ulubienicą Polaków! Tak szczerego wyznania nikt się nie spodziwał

Ślub od pierwszego wejrzenia 5 - odcinek 5. ze ślubami. Gdzie oglądać?

Po tym, jak fani zalali portale społecznościowe programu negatywnymi opiniami, spotkała ich niespodzianka! Planowo, odcinek 5., w którym zaprezentowano momenty ślubów bohaterów, a co za tym idzie - chwile ich pierwszych spotkań - miał pojawić się, zarówno na platformie Player.pl, jak i na telewizyjnym kanale TVN7 w piątkowy wieczór. Ku uciesze fanów, w środku tygodnia produkcja programu poinformowała na oficjalnym facebookowym profilu "Ślubu od pierwszego wejrzenia", że nowy odcinek jest już do obejrzenia na płatnej platformie! Dzięki temu znamy pary, które zostały połączone przez ekspertów.

Zobacz: Ślub od pierwszego wejrzenia: Huczny wieczór panieński i gumowy PENIS! "Mam nadzieję, że będzie coś większego" Co na to przyszły mąż?!

Ślub od pierwszego wejrzenia 5: pary - Laura i Maciej

Od początku związku Laura wystawiła Macieja na próbę - kobieta mocno się spóźniała, co stresowało uczestnika. Maciej jednak nie uciekł, a gdy zobaczył przyszłą żonę od razu jej wybaczył. - Jak ją zobaczyłem, to pomyślałem, że jestem szczęściarzem - wyznał mężczyzna.

Laura i Maciej - Ślub od pierwszego wejrzenia 5
Autor: Ślub od pierwszego wejrzenia Player.pl Laura i Maciej - Ślub od pierwszego wejrzenia 5

Ślub od pierwszego wejrzenia 5: pary - Iga i Karol

Iga zaplanowała dzień tak, by się nie spóźnić. Gdy kobieta ujrzała swojego przyszłego męża, wyglądała na zadowoloną. - Naprawdę, pierwsze wrażenie jest fantastyczne! Takie, że wow... - przyznała Iga. Dziewczyna była lekko zestresowana, ale nie uciekła! Entuzjazmu nie podzielał jednak Karol! Mimo raczej średniego pierwszego wrażenia, oboje zdecydowali się zaryzykować i wstąpili w związek małżeński.

Iga i Karol - Ślub od pierwszego wejrzenia 5
Autor: Ślub od pierwszego wejrzenia Player.pl Iga i Karol - Ślub od pierwszego wejrzenia 5

Ślub od pierwszego wejrzenia 5: pary - Izabela i Kamil

Najgorzej dobraną parą od razu uznali się Iza i Kamil. Oboje nie zareagowali na swój widok zbyt pozytywnie. Po wyrazie twarzy Izy można było wywnioskować, że nie pękała z radości. - To nie jest typ mojego wymarzonego mężczyzny - wyznała kobieta. Podobne zdanie miał Kamil! - Na pewno nie wyobrażałem sobie tak mojej żony - podsumował Kamil. Czy to małżeństwo może się udać?

By dowiedzieć się więcej o poszczególnych uczestnikach, zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii!

Zobacz to: Milionerzy: Znalezienie błędu nie takie proste! Uczestnik stanął przed wariantami godziny, a ta go pokonała

Izabela i Kamil - Ślub od pierwszego wejrzenia 5
Autor: Ślub od pierwszego wejrzenia Player.pl Izabela i Kamil - Ślub od pierwszego wejrzenia 5
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze