Ślub od pierwszego wejrzenia 5 - wiemy, kim są i jak wyglądają uczestnicy show! Poznaj ich [ZDJĘCIA]

2021-03-05 21:28 dkow
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Screenshot Facebook Ślub od pierwszego wejrzenia TVN7

"Ślub od pierwszego wejrzenia" powrócił w wiosennej ramówce stacji TVN 7. Program jest kontrowersyjnym eksperymentem społecznym, w którym całkowicie obcy ludzie zawierają związek małżeński. W pierwszym odcinku poznaliśmy trzy pani, które postanowiły zaryzykować i stanąć do walki o miłość. Teraz przyszedł czas na panów! Poznajcie uczestników 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!

Udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" wymaga ogromnej odwagi. Jednak do wygrania jest naprawdę wiele - dzięki programowi powstały małżeństwa, które trwają do dziś. Te historie zachęciły kolejnych śmiałków do podjęcia próby odnalezienia miłości właśnie w programie. W pierwszym odcinku widzowie poznali panie, które staną na ślubnym kobiercu "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5". Jakich panów dobrali im eksperci?

Poznaj uczestniczki 5. edycji programu: Ślub od pierwszego wejrzenia 5 - wiemy, kim są i jak wyglądają uczestniczki show! Poznaj je

Ślub od pierwszego wejrzenia 5 - uczestnicy, kim są, wiek

Trzech panów, każdy zupełnie inny. Łączy ich jedno - ogromna potrzeba bliskości. Choć dotychczas nie odnaleźli tej jedynej, liczą na to, że udział w programie przerwie złą passą. Kim są uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5"?

Ślub od pierwszego wejrzenia 5 – Karol

Karol (35 l.) z Jelcza-Laskowic. Mieszka w samodzielnie urządzonym mieszkaniu wraz z kotem. Z zawodu jest kucharzem, a dokładniej - kierownikiem stołówki. Gotowanie to jego wielka pasja, ale nie jedyna. Od jakiegoś czasu zajmuje się  aranżacją wnętrz! I to z artystycznym zacięciem – sam tworzy elementy w drewnie czy instalacje z rur hydraulicznych. Dla niego możliwość wzięcia udziału w programie to ogromna szansa na podbudowanie samooceny.

Zobacz też: Groby legend polskiego sportu. Straszne choroby i potworne wypadki. (Nie)zapomniani WIDEO

Ślub od pierwszego wejrzenia 5 – Kamil

Kamil (30 l.) z Dębicy. Pracuje w sklepie z narzędziami. W wolnych chwilach uwielbia grać w bilard i wyruszać w podróż swoim motocyklem. W swojej pracy najbardziej lubi kontakt z ludźmi. Niekiedy organizuje konkursy bilardowe w swoim mieście. Dorastał w otoczeniu trzech starszych sióstr. Na tę chwilę wciąż mieszka w rodzinnym domu, jednak marzy o stabilizacji i miłości.

Ślub od pierwszego wejrzenia 5 – Maciej

Maciej (30 l.) z Katowic. Mieszka we własnym mieszkaniu z kotem. Z wykształcenia jest fizjoterapeutą. Na co dzień jeździ do domów swoich pacjentów, przez co jest w ciągłej podróży. Ma za sobą dwa poważne związki, w których osią niezgody był, zdaniem Macieja, brak dialogu. Mężczyźnie coraz bardziej doskwiera samotność, z którą zmaga się od dzieciństwa. Jego rodzice się rozwiedli, a Maciej wychowywał się z bratem pod okiem matki. Niestety, kobieta miała problem z alkoholem. Ucieczką od smutków okazała się dla Macieja wiara w Boga.

Sprawdź też: Po odejściu rodziców musieli przetrwać sami. Wzruszająca historia uczestnika "The Voice Kids". Jego piosenka wyciska łzy [WIDEO]

Ślub od pierwszego wejrzenia 5 - zasady

W programie udział biorą trzy pary - trzy kobiety oraz trzech mężczyzn, którzy wytypowani zostali przez ekspertów, w składzie: Magdalena Chorzewska, Piotr Mosak i prof. Bogusław Pawłowski. Eksperci dobierają uczestników na podstawie testów psychologicznych oraz badań antropologicznych. Śmiałkowie o tym, z kim wezmą ślub dowiadują się na ślubnym kobiercu! To tam dochodzi do pierwszego zapoznania. W kolejnych odcinkach widzowie mają możliwość towarzyszenia świeżo upieczonym małżonką w ich pierwszych wspólnych chwilach, w tym - w podróży poślubnej czy wizycie w rodzinnych stronach. Po ok. miesiącu pary muszą zdecydować, czy zostają razem, czy decydują się na rozwód.

Groby gwiazd show Polsatu, TVN i TVP. Tu spoczywają uczestnicy Baru, Big Brothera i Pamiętników z wakacji | Niezapomniani
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze