Iga ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” ofiarą OBRZYDLIWEGO hejtu! „Paszteciara, meliniara”. Odpowiedziała

2021-03-23 10:39 dav
Iga Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Instagram Iga Ślub od pierwszego wejrzenia

Iga Śmiechowicz to uczestniczka nowej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wystarczyły zaledwie cztery odcinki, by padła ofiarą obrzydliwego hejtu ze strony widzów. "Paszteciara, brzydka, meliniara" - to tylko niektóre określenia jakie padły w jej kierunku. Jak odpowiedziała?

Iga to jedna z uczestniczek piątej edycji programu TVN7 "Ślub od pierwszego wejrzenia". W pokazanych do tej pory odcinkach mogliśmy śledzić przygotowania dziewczyny do ślubu. W najbliższym odcinku dowiemy się, który z kandydatów zostanie jej mężem. 

Jest gigantyczna afera ze "Ślubem od pierwszego wejrzenia". Fani miażdżą TVN, są wściekli!

Niestety, Iga padła ofiarą hejtu ze strony widzów. Postanowiła nagłośnić to na swoim Instagramie. "Paszteciara, brzydka, meliniara... To 3 epitety, które padły z klawiatury pięknych i inteligentnych kobiet. Ten program w 90 proc. oglądają kobiety. I aż mi wstyd, że kobieta kobiecie potrafi napisać takie rzeczy. Patrzę w lustro i nie widzę pasztetu... Może dlatego, że pasztet jest super i ja bym go tak nie obrażała" - rozpoczęła swój wpis.

" Jest mi wstyd... Zwyczajnie wstyd. I nie przykro - bo widzę siebie w lustrze. Mam nos który w roli Michaela Jacksona był atutem, usta małe i dziubkowe, przez co nie muszę robić dziubka, bo już go mam, oczy... Zielone... Podobno najmniej procent populacji ma ten kolor. Mało włosów na głowie, nie ten make up. Czepiacie się ramion i nóg. Czepiacie się brwi i powiek. Nigdy w życiu nie napisałam o drugiej kobiecie nic takiego... Bo uważam, że każda jest piękna. Żyjemy w tak chorych czasach" - dodała.

 

Gwiazdor "M jak miłość" przyłapany na ulicy! To, co zrobił Mikołaj Roznerski nie mieści się w głowie!

Wpis Igi poruszył jej fanów, którzy wspierają ją w komentarzach. Odzew zaskoczył chyba samą zainteresowaną. "To, co się wydarzyło przeszło moje najśmielsze oczekiwania. To jak wspaniałych mam obserwujących..." - dodała w relacji zamieszczonej na InstaStories.

Katarzyna Cichopek odchodzi z "M jak miłość"? Pokazała wzruszające zdjęcie z ostatniego dnia na planie

Ślub od pierwszego wejrzenia 5 - co się wydarzy w tym sezonie?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze