"Ślub od pierwszego wejrzenia": Mama Łukasza szczerze o relacji z synową

2020-05-23 15:10 wp
Ślub od pierwszego wejrzenia: Mama Łukasza szczerze o relacji z synową
Autor: Instagram @anna.ana_p

Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od razu starała się nawiązać bliższą relację z synową. Szybko udało jej się skrócić dystans. Jak relacje Oliwii i teściowej wyglądają dziś? Pani Anna napisała szczery post o relacji z synową. Sami zobaczcie!

Pani Anna to matka Łukasza, a teściowa Oliwii. Tych dwoje od początku programu miało się ku sobie. Uznawani są za najpiękniejszą parę eksperymentu. Nie ma się co dziwić, skoro mężczyzna ma naprawdę piękną mamę! Kobieta prowadzi profil na Instagramie, gdzie publikuje m.in. zdjęcia z ukochanym synem. Jednak ostatnio, pojawił się post poświęcony synowej. Choć na początku ich znajomości, Anna próbowała przestraszyć młodą żonę, nie udało się.

ZOBACZ TEŻ: Odważne zbliżenia Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" [GALERIA]

Dziś relacja Oliwii i teściowej ma się świetnie! - Chciałabym Wam wszystkim opowiedzieć o Niej [Oliwii - red.], ale nie sposób w kilku zdaniach opisać wszystko co wiem (..) To jest najlepsza synowa jaką mogłam sobie wymarzyć (...) z ogromnym poczuciem humoru, jak pewnie niektórzy zauważyli. To poczucie humoru jest specyficzne ale najważniejsze że my i Łukasz je doskonale rozumiemy. Od ponad roku jest częścią naszej rodziny i bardzo ją kochamy - napisała Pani Anna pod zdjęciami z Oliwką.

ZOBACZ TEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia na porodówce! Znamy płeć dziecka

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze