"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia na porodówce! Znamy płeć dziecka

2020-05-23 15:02 wp
Ślub od pierwszego wejrzenia 4: Oliwia i Łukasz
Autor: Instagram @elkuchta

Choć program już się skończył, życie toczy się dalej! Poznaliśmy dalsze losy wszystkich par biorących udział w eksperymencie. Wiemy też, że Oliwia i Łukasz lada moment zostaną rodzicami! Przyszła mama trafiła na porodówkę. Znamy też już płeć ich małej pociechy.

Przez kilka tygodni z zapartym tchem widzowie podziwiali losy trzech par "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Poznaliśmy już dalsze losy uczestników! Eksperyment okazał się udany dla Oliwii i Łukasza, którzy od razu wpadli sobie w oko. Para miała się ku sobie, a ich odważne zbliżenia tylko potwierdzały, że miłość wisi w powietrzu. Małżeństwem są do dziś, ale oprócz tego wcielą się w nową rolę. Zostali dziś rodzicami! Poinformowała o tym Dorota Wellman w porannym wydaniu "Dzień Dobry TVN".

Śmiejemy się z Łukaszem, że ja już jestem w 10. miesiącu ciąży, bo nasz dzidziuś stwierdził, chyba że tam mu wygodnie i on nie zamierza wychodzić, mimo że już jest jego pora - wyznała w wyemitowanym materiale Oliwia. Zaraz po nim, prezenterka DDTVN zdradziła, że Oliwia i Łukasz trafili na porodówkę i już za chwilę na świat przyjdzie maleństwo. Mało tego, o ich potomku napisała Anita z poprzedniej edycji show zdradzając płeć dziecka: - Gratulujemy serdecznie maleństwa [Oliwii i Łukaszowi - red.] i mamy nadzieję, że niebawem chłopaki będą się bawić razem - napisała tajemniczo Anita. Ona też spodziewa się dziecka!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Wyświetl ten post na Instagramie.
Czwarta edycja @slubodpierwszegowejrzenia zakończyła się w telewizji, ale jest to dopiero pierwszy rozdział historii ich wspólnego życia w którym będzie wiele niesamowitych chwil i wiele przeszkód. Sukces programu to nie tylko te pary które zostały razem, ale też to jak inni uczestnicy wzmocnili samych siebie , jaką pewność siebie zdobyli i jak rozwinęli się w swoich pasjach i ile dowiedzieli się o sobie. Każdy z nich jest inny, ale te doświadczenia którymi możemy się wymieniać stworzyły prawdziwe i długotrwałe przyjaźnie - wiemy że możemy na nich liczyć- nie tylko kiedy są blisko, ale też kiedy trzeba przejechać całą Polskę. Cieszymy się że poznaliśmy @agnieszka_lyczakowska i @wojtek_1989 - oglądając ich miałam wiele razy łzy wzruszenia w oczach, przypominałam sobie nasze poczatki.. wspaniale że @samosia_zosia33 stała się taką silną, a zarówno nadal wrażliwą osobą, a zabrakło z nami Oliwii i Łukasza- którym gratulujemy serdecznie maleństwa i mamy nadzieję że chłopaki będą się bawić razem niebawem😁 👶🏼👶🏼 Eksperci♥️ świetnie się spisaliście 💪 to kto następny ? 😆 "Odwaga jest początkiem drogi , a szczęście jej końcem" 👰🏼🤵🏼♥️⭐ #ślubodpierwszegowejrzenia #marriageatfirstsight #friends #family #przyjaciele #rodzina #tvn #love #final #happy #rokpóźniej #storyofmylife Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)
Super Raport 22 V (Wójcik, Karnowski, Piechociński, Wojciechowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze