Tak Kamil nakręca Izę. Romantiko? Ślub od pierwszego wejrzenia

2021-07-24 17:50
Iza i Kamil ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Autor: Instagram Upojna noc Izy i Kamila

Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to para, która jako jedyna z 5. edycji została ze sobą na dłużej. Udało im się przetrwać eksperyment i burzliwe momenty po wyjeździe ekipy filmowej. Są razem do dziś i właśnie, z okazji urodzin Izy, wybrali się na romantyczny wypad na wieś. To była upojna noc Izy i Kamila. Są zdjęcia!

Iza Juszczak i Kamil Węgrzyn to małżeństwo, które poznało się dzięki show TVN. "Ślub od pierwszego wejrzenia" połączył tych dwoje i są razem do dziś! Od początku wzbudzali wielką sympatię widzów, dlatego niektóre z momentów ze swojego życia wciąż pokazują fanom. Robią to za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem zakochane małżeństwo wybrało się na wspólny wypad za miasto, by świętować urodziny Izy. Kamil przygotował ukochanej specjalną niespodziankę. Było naprawdę romantycznie, a noc z pewnością należała do tych "upojnych". Mnóstwo świec, rozsypane płatki róż to dopiero początek. Całe łóżko pokryte było czerwonymi kwiatami. W pokoju na Izę i Kamila ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", czekała butelka musującego alkoholu, a na fryzjerkę tort nawiązujący do jej zawodu! Musicie to zobaczyć! Nic, tylko czerpać inspiracje od kreatywnego Kamila! Jak czytamy na Instagramie: - Kochani serdecznie dziękuje za ogrom wspaniałych życzeń urodzinowych😍 jestem bardzo wdzięczna❤️ Przyznam szczerze że nie spodziewałam się tylu wiadomości. Jesteście wspaniali😀 Dziękuje także @kamil.wegrzyn oraz @apartamentysielpia za wspaniałą niespodziankę oraz prezent urodzinowy❤️.

ZOBACZ TAKŻE: Zbierał po ludziach na pogrzeb matki. Teraz Mariusz Czajka bawi na wakacjach

Aby zobaczyć więcej zdjęć, wystarczy przesunąć w prawo za pomocą szarej strzałki.

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Rozwód Grzegorza i Ani - "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE