Słynna piękność jest transseksualna. Szokujący coming out

2020-01-14 9:40 doll
Nikkie de Jager
Autor: screen YouTube

Od kilku lat branżę internetową podbijają blogerzy makijażowi, którzy nie tylko piszą o kosmetykach, ale i nagrywają wideo, za pomocą których instruują obserwujących, jak się malować. W Polsce najpopularniejsza jest Red Lipstick Monster, jednak za granicą ten rynek jest o wiele bardziej rozwinięty. Teraz doszło na nim do szokujących wydarzeń!

Nikkie de Jager to holenderska blogerka makijażowa prowadząca kanał na YouTubie o nazwie NikkieTutorials. 25-latka jest bardzo popularna w sieci: na swoim kanale zgromadziła aż 12 milionów obserwujących, którzy oglądają jej nagrania poświęcone kosmetykom i pielęgnacji. Dziewczyna współpracowała między innymi z Lady Gagą oraz dorobiła się własnej linii produktów kosmetycznych, oczywiście we współpracy z luksusowymi i drogimi markami.

O Nikkie zrobiło się jeszcze głośniej, bo 25-latka wyznała przed kamerą, że jest transseksualna. Urodziła się jako chłopiec, jednak już w wieku sześciu lat wiedziała, że jest dziewczynką. Przyjmowała więc hormony, które umożliwiły jej tranzycję.

- Niektóre dzieci rozumiały o co chodzi, inne niezbyt, ale to w porządku – wyznała. - Zawsze byłam i będę wdzięczna wszystkim nauczycielom, którzy wspierali mnie w tej podróży. Dorastając, byłam najbardziej wdzięczna mojej mamie, którą bardzo kocham i której chciałam podziękować za to, co dla mnie zrobiła.

Nikkie de Jager ujawniła, że myślała o coming outcie od dłuższego czasu, ale w ciągu ostatnich tygodni otrzymała dużo nienawistnych maili, których autorzy grozili, że ujawnią jej historię. Postanowiła więc zrobić to na własnych zasadach. Dziewczyna podkreśliła, że skończyła brać hormony tuż po starcie kariery youtuberki, więc jej fani kojarzą ją już jako kobietę. O jej przeszłości wie także narzeczony Dylan, który w pełni ją akceptuje.

- Jestem sobą. Jestem Nikkie. Nic się w tej materii nie zmieniło – zakończyła.

Wyświetl ten post na Instagramie.
My first post🌈🌺 Post udostępniony przez nikkie de jager (@_nikkie_tutorials)
Najnowsze