Socha w seksownej sukni ślubnej! W serialu POKAZALI ZA DUŻO? [ZDJĘCIA]

2020-09-16 17:00 DECK
Socha w sukni ślubnej pokazała za dużo
Autor: materiały prasowe Socha w sukni ślubnej pokazała za dużo

Małgosia Socha (40 l.) po raz kolejny stanie na ślubnym kobiercu! Oczywiście wszystko to w serialu "Przyjaciółki". Aktorka zjawiając się na planie zdejmuje własną obrączkę ślubną i zamienia ją na piękny pierścionek zaręczynowy i znów może poczuć się jak w przededniu ślubu. Produkcja przygotowała dla niej piękną i seksownie skrojoną suknię. Ale perfekcyjny wygląd nie oznacza udanej ceremonii. Panna młoda zniknie tuż przed ślubem!

W serialu "Przyjaciółki" Małgosia Socha znów może poczuć się jakby była do wzięcia. Prywatnie od 12 lat jest żoną Krzysztofa Wiśniewskiego. Na planie serialu ma okazję zdjąć obrączkę ślubną, pamiętając o tym, by schować ją w bezpiecznym miejscu, po czym może udawać, że znów przygotowuje się do ślubu.

Zobacz także: Katarzyna Warnke okradziona w "Dzień Dobry TVN". Ukradli jej obrączkę!

Właśnie takie sceny zobaczyliśmy w ostatnich odcinkach serialu. W czwartkowym przyjdzie czas ceremonię. Ale nie obejdzie się bez przygód. Najpierw zniknie pan młody, grany przez Mateusza Janickiego (37 l.). Okaże się jednak, że znajomi "porwali go" na huczny wieczór kawalerski. Gdy się odnajdzie i wszyscy odetchną z ulgą, nagle zniknie sama panna młoda... Nikt nie będzie mógł jej znaleźć, nie odbierze telefonów ani od narzeczonego, ani od przyjaciółek. Wkrótce okaże się, że serialowa Inga uciekła. Co wydarzy się dalej? Produkcja jeszcze tego nie ujawniła. Sami nie możemy się doczekać! 

Nowy odcinek "Przyjaciółek" już w czwartek o godz. 21:05 w Polsacie. 

Zobacz także: Koronawirus na planie "Przyjaciółek"! Która z gwiazd jest ZAKAŻONA?