Polsat Super Hit Festival - BILETY. Czy można jeszcze kupić bilety? Gdzie zdobyć wejściówkę na imprezę w Sopocie?

2021-06-24 12:44
Polsat Super Hit Festival w Sopocie, kiedy oglądać? Godzina transmisji
Autor: Polsat Polsat Super Hit Festival w Sopocie, kiedy oglądać? Godzina transmisji

Polsat Super Hit FestiVal zaprasza nie tylko przed telewizory, ale również do sopockiej Opery Leśnej. Każdy ma możliwość być blisko swoich ulubionych gwiazd. Wystarczy, że kupi bilet. Pytanie tylko, czy jest jeszcze taka możliwość, czy wszystkie rozeszły się już jak gorące bułeczki? Sprawdź jak wygląda sytuacja z biletami!

Opera Leśna w Sopocie to kultowe miejsce, które zawsze kojarzy się z dobrą muzyką i niezwykłymi wydarzeniami. Nic dziwnego, że widownia zawsze pęka w szwach. Tym razem może być nieco inaczej, a wszystko przez obostrzenia związane z pandemią. Ilość przewidzianych miejsc jest dużo mniejsza. Sprawdź gdzie kupić bilety na Polsat Super Hit Festival i czy wejściówki na imprezę w Sopocie są jeszcze dostępne! Szczegóły poniżej.

ZOBACZ: Kto wystąpi na Sopot Polsat Super Hit Festival 2021? Lista gwiazd

Czy można jeszcze kupić bilety na Polsat Super Hit Festival?

Publiczność z niecierpliwością czekała na moment, aż ruszy sprzedaż biletów na Polsat SuperHit Festiwal 2021. Zainteresowanie było ogromne, jednak stacja wydała specjalne oświadczenie:

SPRAWDŹ: Polsat Super Hit Festival - prowadzący. Wśród nich Ibisz! Niedawno potajemnie jadł kebaby, zrobił formę na wielkie show?

"Do sprzedaży trafi 50% miejsc z puli biletów ogólnie dostępnych w Operze Leśnej zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym, a także dodatkowe miejsca dla osób zaszczepionych (posiadających odpowiedni dokument potwierdzający szczepienie). Weryfikacja osób zaszczepionych będzie się odbywać przed wejściem do Opery Leśnej, na podstawie obowiązującego zaświadczenia w formie wydruku lub aktywnego kodu QR w aplikacji mobilnej. W trakcie trwania Festiwalu zostaną zachowane wszystkie wymagane zabezpieczenia zgodnie z wydanym rozporządzeniem. Uwaga! Osoby posiadające wcześniej zakupione bilety, będą miały możliwość wyboru nowych miejsc przed oficjalnym startem sprzedaży" – czytamy.

Polsat Super Hit Festival - bilety. Gdzie kupić?

Na szczęście dla wszystkich, którzy dopiero teraz chcą zakupić bilet mamy dobrą wiadomość - nadal są wolne miejsca! Przewidziane są specjalne sektory dla osób zaszczepionych, a ceny biletów wahają się od 95 zł, do 205 zł, w zależności od miejsca na widowni. Będziecie polować na te wejściówki? To świetna szansa żeby zobaczyć największe gwiazdy. Wśród nich Maneskin, Doda i wiele innych. Pełną listę artystów Polsat Super Hit Festival znajdziecie tutaj: Kto wystąpi na Sopot Polsat Super Hit Festival 2021? Lista gwiazd

Kadra wróciła z Euro do Sopotu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze