Specjalny odcinek "Milionerów" już w tym tygodniu! Sprawdź, jakie gwiazdy zagrają o milion

2020-12-02 12:13 dkow
Milionerzy
Autor: Screenshot Facebook Milionerzy TVN

"Milionerzy" to nie tylko codzienne emocje i niewiarygodne rozgrywki zwykłych uczestników. W wyjątkowych chwilach na wymarzonym fotelu zasiadają specjalni goście. Z okazji mikołajkowego wydania kultowego teleturnieju o milion powalczą gwiazdy! A cel jak zawsze szczytny - pieniądze przekazane zostaną fundacji dobroczynnej.

Za nami 1 grudnia, a co za tym idzie - rozpoczęło się ostateczne odliczanie przed Świętami Bożego Narodzenia. Ten wyjątkowy czas to nie tylko nieustanne czekanie na choć odrobinę śniegu. Przede wszystkim obfituje on w specjalne odcinki kochanych przez widzów programów. Producenci kultowego teleturnieju "Milionerzy" przygotowali dla nas coś naprawdę wyjątkowego! Jak co roku, Hubert Urbański (54 l.) oraz goście specjalni staną się Mikołajami! Sprawdź, kto w tym roku powalczy o milion w mikołajkowym odcinku.

Zobacz też: Milionerzy: Wielka PORAŻKA. Rozgadana rozgrywka zakończyła się fatalną odpowiedzią

Szalejąca pandemia sprawi, że będę to na pewno nietypowe święta. Jednak, jak co roku, odcinek specjalny "Milionerów" powstał po to, by pomóc najbardziej potrzebującym. Wygrane w tym odcinku pieniądze przekazane zostaną Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Mimo szczytnego celu, gra nie będzie prostsza! Zasady są niezmienne - 12 pytań, 3 koła ratunkowe i 2 progi gwarantowane. A jak wiadomo, pytania w "Milionerach" to nie jest bułka z masłem - sprawdź, czy znasz tę balladę Mickiewicza.

Kto zagra o milion w odcinku specjalnym "Milionerów"?

W tym roku naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiądą gwiazdy znane z codziennego programu stacji TVN - "Dzień Dobry TVN". O milion zagrają: Paulina Krupińska i Damianem Michałowskim, a zaraz po nich Anna Kalczyńska z Andrzejem Sołtysikiem. Jak im pójdzie? Czy pytania zaskoczą zawodników? 

Sprawdź już w ten czwartek o 20:55 w TVN!

Najnowsze