Spektakularna metamorfoza Honoraty Skarbek! Doszła do krytycznego momentu

2020-09-15 14:56 KSZ
Metamorfoza Honoraty Skarbek. Schudła 10 kg w dwa miesiące
Autor: Instagram/YouTube Metamorfoza Honoraty Skarbek. Schudła 10 kg w dwa miesiące

Honorata Skarbek (28 l.) pochwaliła się szokującą metamorfozą. Gwiazda sporo schudła, a jej sylwetka diametralnie się zmieniła. Swoimi najnowszymi zdjęciami udowodniła, że wróciła do dawnej formy. Skarbek opowiedziała na YouTube o tym, z czym się zmagała i co zrobiła, aby wrócić do starej wagi. Schudła 10 kg w dwa miesiące!

Honorata Skarbek zmaga się z wahaniami wagi. Jakiś czas temu, twierdziła, że nadprogramowe kilogramy pojawiły się przez koronawirusa, a raczej przez brak aktywności. Gwiazda skarżyła się na zamknięcie w domu: - Ja nienawidzę jakiegokolwiek bezproduktywnego działania, co jest trochę toksyczne dla mnie, bo sama narzucam sobie taki przeogromny pęd życia. Natomiast jak, usiadłam na tyłku, zaczęłam oglądać filmy i rzeczywiście co wieczór był jakiś film i przez to zaczęłam jeść przeogromne ilości żarcia, słodyczy. Przytyłam chyba ze 100 kg. Oczywiście, wokalistka przytyła znacznie mniej, ale uznała, że i tak był to dramat.  

Spektakularna metamorfoza Honoraty Skarbek! Doszła do krytycznego momentu

Ostatni filmik na swoim kanale na YouTube, Honorata dodała na przełomie kwietnia i maja. Wtedy osiągnęła swoją rekordową wagę. Przy wzroście 174 cm ważyła 71 kg:  -Pierwszy raz w życiu tak dużo przytyłam, bo moja stała waga wahała się między 62 a 65 kilogramami. Całe życie byłam bardzo związana ze sportem. Dużo ćwiczyłam i jadłam co chciałam. Nie miałam żadnej szczególnej diety, nie miałam tendencji do tycia. Na YouTubie gwiazda zdradziła, jak udało jej się zgubić 10 kg w ciągu dwóch tygodni:Nie jadłam ryżu, makaronu, ziemniaków. Moja dieta była ustawiona przeze mnie, ale opierała się na białkach i tłuszczach. Opierałam się na moich doświadczeniach z lat poprzednich i słuchaniu swojego organizmu. Zupełnie zrezygnowałam z cukru, chyba że w owocach. Honorata wygląda teraz jak modelka! Zapowiedziała, że już niedługo można spodziewać się jej muzycznych nowości. 

Wyświetl ten post na Instagramie.
dealin' with your drama 🙅🏻‍♀️ Post udostępniony przez Honorata Skarbek (@honkabiedronka)
Najnowsze