"Star Voice. Gwiazdy mają głos": Zwycięzcą odcinka został ukraiński aktor. Przeznaczy pieniądze na walkę dzieci z rakiem [RELACJA NA ŻYWO]

2020-02-28 22:26 KSZ
Aleksandra Szwed, Star Voice. Gwiazdy mają głos
Autor: Kadr z programu "Star Voice. Gwiazdy mają głos"

Jak oni śpiewają - pod takim hasłem w 2007 roku zastanawialiśmy się, jak naprawdę brzmią gwiazdy polskiego show-biznesu. Dziś pierwszy odcinek kontynuacji tego programu, a mianowicie - „Star Voice. Gwiazdy mają głos”. Gra toczy się o słynny Diamentowy Mikrofon oraz nagrody o łącznej wartości 200 tys. zł., które gwiazdy przekażą na cele charytatywne.

Uczestników będzie oceniać jury w składzieHelena Vondráčková, Majka Jeżowska oraz Mariusz Kałamaga. Ocena sędziów może ułatwić widzom wybór, bowiem, to oni mają największą władzę i mogą głosować na na swoich ulubieńców poprzez wiadomości SMS. W każdym odcinku zostaje nagrodzony jeden artysta, który otrzyma 10 tys. zł na wybrany przez siebie cel charytatywny. O choreografię zadba znany z "Tańca z Gwiazdami" Tomasz Barański. Uczestnicy trenują do pierwszego występu. 

Bądźcie z nami, zaczynamy o 20:35! Emisja programu w TVP 2.

20:35 Michalina Sosna i Mariusz Czerkawski zapowiedzieli muzyczną walkę 11 polskich gwiazd. Wśród nich są aktorzy, prezenterzy, sportowcy... Przez 11 tygodni będą rywalizować w różnych kategoriach. Dzisiejszy odcinek poświęcony jest utworom, które zdobywają listy przebojów. Dziś niespodzianka - nikt nie odpadnie! Helena Vondráčková ostatni raz była jurorką w latach 60. Mariusz Kałamaga, znany jest z kabaretu Łowcy.B. Dziś prowadzi własną audycję w radio. Majka Jeżowska pochwaliła się, że jest pierwszą polską wokalistką, która występowała w amerykańskim MTV.

20:45 W każdym odcinku, oprócz nagrody 10 tys. zł na cel charytatywny, to tzw. joker - czyli karta, która uchroni uczestnika od odpadnięcia z programu. Na scenę szykuje się Przemysław Babiarz. Wykonał piosenkę "Parostatek" z repertuaru Krzysztofa Krawczyka. Jeżowska: - Nie będę ukrywać, że wolę jak komentujesz wydarzenia sportowe, niż śpiewasz. Było sporo nieczystości. Helena 2 punkty, Mariusz 3 punkty, Majka 2 punkty. 

20:53 Monika Pyrek zaśpiewa piosenkę "Prawy do lewego". Była lekkoatletka przyznała, że trenowała swoją dyscyplinę, mimo że miała lęk wysokości. Vondráčková doceniła jej występ i oceniła go na 4 punkty: - Pani jest bardzo interesująca, masz czar, temperament. Piosenka jest bardzo bardzo ciężka, ale muszę powiedzieć, że super. Jeżowska również była pod wielkim wrażeniem, również przyznała 4 punkty, podobnie Mariusz. 

21:00 Na scenie Marcel Sabat - młody aktor, który pasjonuje się sportem, ale również śpiewem. Zmierzy się z utworem Amy Winehouse. Jeżowska liczy, że w następnych odcinkach Marcel pokaże wyższe dźwięki. Kałamaga był pod wrażeniem interpretacji piosenki Amy. Juror się przejęzyczył się: - Więcej energii, czekam na EREKCJĘ, oo przepraszam ERUPCJĘ. Jurorki dały po 2 punkty, Mariusz 3. 

21:07 Czas na prezenterkę Teleexpressu, Beatę Chmielewską- Olech. Wybrała piosenkę Kory: "Kocham Cię kochanie moje". Śpiewała w otoczeniu seksownych mężczyzn. Jurorzy byli zachwyceni. Beata dedykowała swój występ wszystkim zakochanym. Dostała po 1 punkcie od jurorek i 2 punkty od Kałamagi. 

21:15 Jacek Lenartowicz znany jest z seriali: "Ojciec Mateusz" oraz "M jak Miłość". Zaśpiewa utwór pt. "Kryzysowa narzeczona". Helena: - Żałuję, że cię wcześniej nie znałam. Jaki seksi głos, jakie wrażenie.

21:22 Miss Polonia 2018 Milena Sadowska, wykona piosenkę "Czerwone korale". Swój występ zaczęła od rozdania jurorom pizzy! Dziewczyna pracowała kiedyś w restauracji. Kałamaga: - Zamieniam się teraz w Elżbietę Zapendowską. Ona świetnie słyszy, gorzej widzi. Ja mam na odwrót. Jeżowska była zawiedziona, przyznała dziewczynie tylko 1 punkt.

21:30 Kolej na Aleksieja Jarowenko, aktora występującego w ukraińskim serialu "Zniewolona". Aleksiej ma polskie korzenie. Zaśpiewał utwór Franka Sinatry pt. "Starngers in the Night". Wszystkie kobiety w studio były zachwycone przystojnym aktorem. Jego wokalne popisy również były docenione. Majka oceniła jego występ na mocną trójkę, a Helena i Mariusz na 4. 

21:36 Ósmy wykonawca to Marcin Urbaś, lekkoatleta. Był sprinterem, a teraz zaśpiewa hit Andrzeja Piasecznego - "Prawie do nieba wzięłaś mnie". Bardzo dobry rytm śpiewania dostrzegła Jeżowska. Helena i Majka 3 punkty, Mariusz 4. 

21:44 Pora na aktorkę, modelkę i prezenterkę Olę Szwed. Wyznała, że jej nową pasją stało się pieczenie ciast. Zaśpiewała "Szklaną pogodę" z repertuaru grup Lombard. Okazało się, że Szwed należała do słynnej dziecięcej grupy "Fasolki". Jurorom podobał się jej ostry wizerunek.

21:51 Robert Koszucki na co dzień gra w serialu "Na dobre i na złe". Dziś zamieni się w Shakin'a Stevensa. Zaśpiewa "Cry Just A Little Bit". Helena Vondráčková nie potrafiła ocenić umiejętności wokalnych Roberta. Skupiała się bardziej na warstwie wizualnej. Jeżowska była surowa, zauważyła sporo nieczystości.

22:00 Ostatnim uczestnikiem jest Tadeusz Chudecki, aktor filmowy i teatralny. Wykonał piosenkę pt. "Boso". Zadedykował ją swojej przyjaciółce, która zmaga się z choroba. Wspomniano również zmarłego Pawła Królikowskiego. Jurorzy przyznali Tadeuszowi wysokie noty: 4, 4 i 5 od Jeżowskiej.

22:15 Głosowanie SMS zakończone. Zwycięzcą odcinka, według głosowania jurorów, został Tadeusz Chudecki. Przyznali mu największą liczbę głosów. Ale o prawdziwym zwycięstwie zadecydowali widzowie. Program wygrał Aleksiej Jarowenko. Nagrodę pieniężną przeznaczy na pomoc dzieciom walce z rakiem.

Kto powalczy w nowym show "Star Voice. Gwiazdy mają głos"? Jest kilka niespodzianek

Najnowsze