Stary i nowy grób Pawła Królikowskiego. Ogromna zmiana ku czci aktora

2021-07-22 16:27
Nowy i stary grób Pawła Królikowskiego
Autor: Fot. Maciej Gąsiorowski/Marek Zieliński. SUPER EXPRESS Nowy i stary grób Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski (+58 l.) doczekał się nowego grobu. Aktor "Rancza" spoczął w Alei Zasłużonych na Powązkach Wojskowych w Warszawie. O grób zmarłego artysty dba rodzina. Na miejscu często pojawia się wdowa Małgorzata Ostrowska-Królikowska wraz z dziećmi. Rodzina aktora zapewniła mu oryginalny nagrobek, który jest dziełem młodej rzeźbiarki. Zobaczcie, jaką metamorfozę przeszedł grób Pawła Królikowskiego. Wcześniej prezentował się znacznie skromniej.

Stary i nowy grób Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski zmarł w lutym 2020 roku na guza mózgu. Rodzina wiedziała o dramatycznym losie aktora i jego walce z chorobą. Jednak dla fanów śmierć Królikowskiego była ogromnym wstrząsem. Informacja o tym, że artysta nie żyje rozprzestrzeniała się błyskawicznie w sieci. Środowisko artystyczne zawrzało, a znane gwiazdy zaczęły publikować wspomnienia o zmarłym i kondolencje dla rodziny. Zobacz, jak gwiazdy żegnały Pawła Królikowskiego - wzruszające wyznania.  

Znamy treść testamentu Pawła Królikowskiego. Pozostawił rodzinie coś bardzo cennego!

Paweł Królikowski został pochowany w Alei Zasłużonych na Powązkach Wojskowych w Warszawie. Jeszcze niedawno miał skromny grób, którym opiekowała się rodzina. Jednak upały spowodowały, że rośliny zwiędły i grób nie prezentował się elegancko. Jakiś czas później obserwowaliśmy, jak na Powązkach działa firma, która miała za zadanie postawić aktorowi imponujący nagrobek. Poniżej galeria, jak wyglądał stary grób Pawła Królikowskiego, przed metamorfozą.

Nowy grób Pawła Królikowskiego. Powązki Wojskowe. Niezapomniani

Nowy grób Pawła Królikowskiego

19 lipca ekipa kamieniarzy rozpoczęła budowę pięknego pomnika dla Pawła Królikowskiego. Przeczytaj o szczegółach tego projektu.  Zajrzyj do naszej galerii poniżej. Są tam nowe zdjęcia grobu aktora. Zobacz detale i oceń efekt końcowy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze