Steczkowska nago na plaży w Rowach? Wszystko widać na zdjęciach. Piękność komentuje bez wstydu

2020-07-01 11:03 DECK
Magdalena Steczkowska topless na plaży
Autor: PAPARA20/AKPA Siostra Justyny Steczkowskiej na wakacjach

Zaczęły się wakacje, więc gwiazdy ruszyły nad polskie morze. Jedną z pierwszych wczasowiczek jest Magda Steczkowska (45 l.), która wraz z rodziną odpoczywa w letnisku niedaleko Ustki. Piosenkarka zachwyciła plażowiczów. Od jej nieziemskiej figury trudno było oderwać wzrok. Magda Steczkowska, siostra Justyny Steczkowskiej topless na plaży w Rowach. Zobacz zdjęcia. Siostra Steczkowska skomentowała cała sprawę w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu.

Magda Steczkowska może poszczycić się nie tylko talentem wokalnym, ale i świetną figurą. Dlatego na plaży nie miała się czego wstydzić i wskoczyła w dwuczęściowy kostium. Ale góra bikini w pewnym momencie zaczęła jej przeszkadzać. Zwłaszcza, że chciała dokładnie wysmarować się kremem z filtrem, by nie spiec się za bardzo. Zobacz jak siostra Justyny Steczkowskiej prezentuje się topless na plaży w Rowach. 

Zobacz także: Siostry Steczkowskie chwalą się pośladkami. Które są seksowniejsze? [ZDJĘCIA]

Magda z humorem podeszła do sprawy, gdy dowiedziała się, że ktoś przyuważył ją na plaży. – Cóż mam powiedzieć. Przebierałam się, nie chodzę po plaży w niekompletnym stroju. Nago też nie chodziłam. Śmieję się, bo co mam zrobić? Płakać? – powiedziała w rozmowie z „Super Expressem” roześmiana wokalistka.

Kim jest Magda Steczkowska - siostra Justyny Steczkowskiej?

Super Raport 30 VI

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie KLIKNIJ tutaj

Najnowsze