Strajk Kobiet: Aktorki TVP SZTURMUJĄ ULICE. Po drodze miały KŁOPOTY

2020-10-30 22:13 ksz
Strajk Kobiet: Aktorki TVP SZTURMUJĄ ULICE. To prawdziwa rewolucja
Autor: Instagram

Gwiazdy ruszyły na ulice. Łączy je to, że chcą być wolnymi kobietami i wszystkie są gwiazdami TVP. Aktorki: Joanna Koroniewska, Anna Mucha, Basia Kurdej-Szatan i Agnieszka Mrozińska kolejny raz okazały swoje wsparcie na Strajku Kobiet. Miały swoje transparenty i bojowe okrzyki. Anna Mucha wybrała się na protest mimo kontuzji. Po drodze aktorki miały przygodę z transportem.

Dziś obserwujemy kulminację strajku kobiet w Polsce. Wczoraj uczestnicy protestów zbierali siły na dziś. Teraz miasta są naprawdę oblężone. Narodowcy za to już wcześniej zapowiedzieli obronę kościołów i pomników przed dewastacją. Na ulicach Warszawy można spotkać również protestujące gwiazdy. Joanna Koroniewska stała się weteranką Strajku Kobiet.  Zawsze towarzyszy jej mąż Maciek Dowbor, a raz nawet zabrała na protest swoją córkę. Tym razem do wspólnego strajkowania zaprosiła swoje koleżanki. U jej boku pojawiła się Barbara Kurdej-Szatan i Anna Mucha z "M jak miłość", a także Agnieszka Mrozińska z "Barw szczęścia". Panie były bojowo nastawione i relacjonowały przebieg strajku na swoich Instagramach. Anna Mucha przyszła mimo kontuzji i wracała do domu miejską hulajnogą! 

Strajk Kobiet: Największe gwiazdy wyszły na ulice. Wszystkie głośne zachowania [GALERIA]

W drodze na protest Kurdej-Szatan, Mucha i Mrozińska korzystały z komunikacji miejskiej. Niestety nagle tramwaj stanął i dalej nie pojechał, więc aktorki złapały taksówkę. Mucha zdradziła, że taksówkarz zawiózł je na strajk za darmo! 

Strajk Kobiet. Kasia Cichopek DŁUGO milczała. Teraz jej APEL WGNIATA w fotel

Oto, co mówią uczestnicy odbywającego się w Warszawie "Strajku Kobiet" - posłuchaj:
Najnowsze