Strasburger: Przeszkadza mi zniewieściałość mężczyzn

2010-11-03 19:46

Karol Strasburger (63 l.) reprezentuje pokolenie stuprocentowych mężczyzn. Takich, którzy nie spędzają godzin przed lustrem i w sklepach z ubraniami. Nic więc dziwnego, że aktora odrobinę irytują młodzi panowie zanadto zwracający uwagę na swój image.

Charyzmatyczny prowadzący "Familiadę" dał wyraz swojemu krytycznemu podejściu w rozmowie z "Twoim Imperium". Na łamach tygodnika powiedział:

- Na co dzień używam tylko kremu po goleniu. Uważam, że przesadne dbanie o siebie nie jest męskie. Widzę wokół siebie mężczyzn, którzy niewieścieją: dziwiacznie się ubierają, kolczykują, malują, farbują i ogólnie upodobniają się do kobiet. Często trudno zorientować się, czy to mężczyzna, czy kobieta. Muszę przyznać, że trochę mi to przeszkadza.

Przeczytaj koniecznie: Strasburger nie jest rozumiany przez rówieśników

W wypowiedzi obdarzonego świetnym poczuciem humoru pana Karola, nie sposób nie przyklasnąć. Też uważacie podobnie jak on?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE