STRASZNA choroba gwiazdora disco polo. Nie może wyjść na scenę!

2020-06-29 6:29 doll
Kuba Urbański (Playboys) i inne gwiazdy disco polo
Autor: fot. Instagram/kubaplayboys Kuba Urbański (Playboys) i inne gwiazdy disco polo

Niestety, mimo że lato w pełni, nie wolna ignorować żadnych objawów gorszego samopoczucia - choroba nie wybiera i może zaatakować w najgorszym momencie. Przekonał się o tym Kuba Urbański z zespołu Playboys. Mężczyzna jest ciężko chory...

Kuba Urbański z zespołu Playboys jest dobrze znanym muzykiem disco polo, który błyskawicznie podbił scenę muzyczną głównie dzięki swojej szczerości i pozytywnym nastawieniu. Kuba chętnie pokazuje fanom, jak wygląda jego życie prywatne i często odpowiada na zamieszczane przez nich komentarze. Niestety, czasem zdarzają się i smutne wiadomości, takie jak ostatnia o jego chorobie. Urbański pokazał zdjęcie ze szpitala. Na fotografii widać tajemniczą opaskę na jego szyi... O co chodzi?

Kuba Urbański ma groźne zapalenie krtani. Wiadomo, że jakakolwiek infekcja dróg oddechowych dla wokalisty jest bardzo groźna i nie wolno jej lekceważyć. Kuba Urbański chwilowo stracił głos! Co z koncertami? Muzyk ma nadzieję, że podjęte leczenie szybko postawi go na nogi.

- Dzięki za wszystkie wiadomości jakie od Was dostaje. Rehabilitacja trwa i mam nadzieje wszystko wróci do normy... - napisał na Instagramie.

Kuba Urbański urodził się w Radomiu, a w Lublinie skończył studia na kierunku jazz i muzyka estradowa. Wykształcenie muzyczne razem z talentem pomogły mu podbić scenę muzyczną. Zespół Playboys (istniejący od 2013 roku) ma na koncie kilka przebojów, między innymi "Lejde", "Zwariowałem" oraz "Wyśmienicie" - ta ostatnia piosenka została nagrana razem z zespołem Piękni i Młodzi. Dziś singiel jest już poczwórnie (!) platynowy.

Zespół Playboys był jedną z gwiazd ostatniego Sylwestra Marzeń w TVP.

ZOBACZ TEŻ: Nie żyje gwiazda disco polo. Remigiusz Pik przegrał walkę z rakiem

Gwiazdor disco polo pokazał grób ojca. Miał tylko 49 lat

Daniel M. imprezuje do świtu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie "Super Express" KLIKNIJ tutaj >>>

Najnowsze